سوزو گداز سازمان مجاهدین از افشاگری های اعضاء جداشده برای چی است

در این رابطه سازمان مجاهدین به ضرب شتم افراد پرداخت از جمله : مجروح کردن آقای محمد حسین صبحانی ،ضرب شتم آقای علی اکبر راستگو، ضرب شتم آقای بهزاد علی شاهی ، حمله به برنامه سخنرانی اعضاء جدا شده درپاریس و ضرب شتم شرکت کنندگان ، ضرب شتم من و حمله به میز کتاب و برنامه افشاگری که برگذار کرده بودیم ، ضرب شتم آقای جواد فیروزمند، ضرب شتم آقای علی رضا نوریزاده . تهدید و تعقیب آقای محمد رزاقی، چندین بار تهدید کردن من ، تهدید آقای علی اکبر راستگو ، تهدید و تعقیب آقای محمد حسین صبحانی تهدید آقای نصرالهی .در یک کلام اکثر اعضاء جداشده توسط فرقه رجوی تهدید شده اند و خیلی تلاش کرده اند که بتوانند با وعده وعید و پول ساکت کنند نه با تهدید کردن که در این رابطه چندین پرونده قضائی در کشورهای اروپائی وجود دارد .

 

از سال 1370 که اعضاء جدا شده از سازمان مجاهدین در دنیای آزاد شروع به بیان واقعیت های موجود درون سازمان مجاهدین خلق کردند ، همواره از جانب رهبری این فرقه یعنی شخص مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو مورد قضب بودند . همیشه بدترین تهمت ها و افتراها را به اعضاء جداشده که با رهبری این فرقه چنگ در چنگ شده اند بیان شده . این سوز گداز ها بحدی رسید که در سال 1374 در نسشت های موسوم بحوض شخص رجوی حکم اعدام این اعضاء را صادر کرد . اعضاء جدا شده چه کسانی هستند ؟ چه ریلی را طی کردند ؟ چرا این تهمت ها را فرقه رجوی به این افراد می زند ؟ عمل کرد فرقه رجوی در خارج با این افراد.

اگر به سابقه این افراد نگاهی انداخته شود میانگین سن تشکیلاتی این اعضاء پانزده سال است ( مینیم سابقه 10 سال است و ماکزیمم 35 سال است ) . این افراد از همان کسانی هستند که زمانی تمام جوانی و هستی خود را کف دست گذاشته بودند ، به امید و آرزوی آن که به جامعه ایده عالی که برای مردم می خواستند برسند. اما رهبری این فرقه با عمل کرد هایش به اعتمادها خیانت کرد. عمل کرد سکتاریم رهبری باعث شد که این اعضاء اعتماد خود را از دست بدهند و روی اصولی که می دانستند درست است ،در مقابل رجوی به ایستند و ماهیت واقعی او را افشاء کنند، مورد غضب شخص رجوی قرار بگیرند .

آن دسته از اعضاء جداشده که احساس مسئولیت نصبت به هموطنان و کشورخود داشتند، پس از جدا شدن از سازمان مجاهدین تماما به دنبال آن بودند، واقعیت ها و حقیقت پنهان درون این تشکیلات مخوف وجود دارد را به اطلاع هموطنان برسانند . که دیگر جوانان گول شعر و شعارهای پر تمطراق این فرقه را نخورند و عمر و زندگی خود را فنا کنند. بر اثر زمان این افشاگری ها و بیان حقیقت های درون فرقه گسترش پیدا کرد،از جوامع ایرانیان در خارج و داخل کشور فراتر رفت . تا جائی که به مجامع سیاسی احزاب ،گروه های و افراد سیاسی خارجی هم سرایت کرد ، که این باعث می شد تمام دروغ ها و رکب های سازمان مجاهدین در همه جا رو شود و چهره واقعی آنها نمایان شود . این خوشایند مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو نبود . از آنجائی که تمام جنایت ها،ترورهای کور، سرکوب مخالفین و معترضین درون سازمان، حذف فیزیکی مخالفان درون سازمان شکنجه و زندان های ، وطن فروشی های سازمان ، جاسوسی های چند جانبه که بقول معروف از ریگ های بیابان هم چشم پوشی نکردند و فروختن . از زندان قلعه اورسوراواز تا طرح آدم ربایی ، پولشوئی های میلیونی سازمان افشاء شد . این کارهای اعضاء جدا شده سوزوگداز سازمان مجاهدین خلق را صد چندان کرد . در این رابطه سازمان مجاهدین به ضرب شتم افراد پرداخت از جمله : مجروح کردن آقای محمد حسین صبحانی ،ضرب شتم آقای علی اکبر راستگو، ضرب شتم آقای بهزاد علی شاهی ، حمله به برنامه سخنرانی اعضاء جدا شده درپاریس و ضرب شتم شرکت کنندگان ، ضرب شتم من و حمله به میز کتاب و برنامه افشاگری که برگذار کرده بودیم ، ضرب شتم آقای جواد فیروزمند، ضرب شتم آقای علی رضا نوریزاده . تهدید و تعقیب آقای محمد رزاقی، چندین بار تهدید کردن من ، تهدید آقای علی اکبر راستگو ، تهدید و تعقیب آقای محمد حسین صبحانی تهدید آقای نصرالهی .در یک کلام اکثر اعضاء جداشده توسط فرقه رجوی تهدید شده اند و خیلی تلاش کرده اند که بتوانند با وعده وعید و پول ساکت کنند نه با تهدید کردن که در این رابطه چندین پرونده قضائی در کشورهای اروپائی وجود دارد .

در این رابطه عکس چند تن از مسئولین اطلاعاتی فرقه رجوی که به جاسوسی و تعقیب اعضاء جدا شده می پردازند اشاره می کنم و از هموطنان درخواست می کنم مواظب این عناصر اطلاعاتی فرقه رجوی باشند . افشاء عناصر فرقه رجوی در آینده ادامه دارد با شرحی از سوابق آنها.

clip_image002

محمد وثوق ایمانی ( محمد اطمینان )

clip_image004

ابوالحسن مجتهد شبستری ( نبی ) در حال عکس برداری نفربعدی نفر همراه وی است.

clip_image006

علی خبازان ( نادر کانادائی)

clip_image008

محمد وثوق ایمانی ( محمد اطمینان ) به همراه ابوالحسن مجتهد شبستری ( نبی )

clip_image010

clip_image012

حسن نایب آقا بهمراه ……..

clip_image014

ابوالحسن مجتهد شبستری ( نبی )

clip_image016

یاسر

clip_image018

یاسر

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s