حامیان سازمان مجاهدین در عراق پوشال ازآب در آمدند .

اما سوال اصلی : آن آمار و ارقام مربوط به زمانی بود که با اسکورت و پناه نیروهای ارتش امریکا تا حدودی آزادی تردد به شهر های عراق داشتیند . در حال حاضر که هیچ گونه تردد به خارج از اردوگاه اشرف و کمپ ترانزیت ندارند ، کسی از اهالی اجازه تردد به اردوگاه اشرف و کمپ ترانزیت ندارد این سالن و اهالی در کجا جمع شده اند که دولت عراق این اجازه را به آنها داده است. هوطنان عزیز این عکس جلسه حمایت را فرقه رجوی با فتو شاب درست کرده . این عکس مربوط با سالن اجتماعات اشرف در سال 2004 ، 2005 می باشد. از قدیم گفته اند دروغ گفتن : نه نزول دارد ، نه مالیات – نه خمس دارد ، نه زکات – چشم و گوش بسته مجانی می خواهد . البته الان قرن بیست و یکم است و همه به دنیای اینتزنت دسترسی دارند ، سریعا دروغگو رسوا می شود

یک زمانی بود که سازمان مجاهدین ادعا می کرد در عراق هفت و نیم میلیون نفر عراقی از آنها حمایت می کنند .بعد از مدتی ادعا کردند که پنج میلیون نفر عراقی از مجاهدین حمایت می کنند. بعد از مدتی اعلام کردند که یک و نیم میلیون نفر شیعه عراقی از سازمان مجاهدین حمایت می کنند . واقعیت چی است ؟ کدام آمار درست است . هموطنان گرامی اگر به یاد داشته باشند در مقالات قبلی بر روی این آمار و ارقامی که فرقه رجوی انتشار می داد ، انگشت گذاشته بودم که تمامی این آمار ارقام ساختگی و دروغ است . و شیوه درست کردن آن امار ها به این شکل بود که برای جمع آوری امضاء موضوع را با شیخ ، کد خدا هر روستا ، فرمن های که برای کار تبلیغاتی خود استخدام کرده بودند مسله جمع آوری امضاء را به آن افراد در میان می گذاشتند . و آن افراد هم فرم های را که از قبل فرقه آماده کرده بود را تکمیل می کردند و برای آنها می آوردند . چندین مورد جمع آوری امضاء را خود شاهد بودم ، یک نمونه را بازگو می کنم که مشت نمونه خروار است . در برنامه ای که تحت عنوان امجدیه دراردوگاه اشرف برگذار شد محمدرضا محدث حدود 100 برگ کاغذ آماده که سر تیترهای عربی نوشته شده را فرمن داد ، گفت برو از اهالی که در این برنامه آورده شده اند امضاء حمایت بگیر . فرمن مذبور تعدادی از فرم ها را در گوشه ای نشست پر کرد و مابقی را برد در خانه اش پر کند دو روز بعد فرم ها تحویل داد و هزینه کارش را ازمحمد رضا محدث گرفت ، این شیوه گرفتن یا جمع آوری حمایت مردم عراق از فرقه رجوی است . روز 16 خرداد فرقه رجوی طی بیانیه ای اعلام کرد : (حمایت 120.000 هزارتن از عراقیان شریف از مجاهدان اشرف و لیبرتی ) سوال از سران فرقه این است که چه اتفاقی افتاده شما ها که ادعا می کردید 7.5 میلیون شهروند عراقی از شما حمایت می کرد.قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را ؟ از قدیم گفته اند دروغگو کم حافظه می شود داستان سازمان مجاهدین است یک بارادعا 5.5میلیون را می کردند ، یک بار7.5 میلیون ، یک بار1.5میلیون . والان بیانیه داده اند که 120.000 تن از آنها حمایت کرده اند. واقعیت این است آن چیزی که اعضاء جدا شده در این مراسم های که سازمان مجاهدین داشت و بسیج نیرو می داد با وعده دادن نهارو نوشابه و میوه ماکزیم نیروی که توانست بسیج کند کمتر از 4000 نفر بود و هیچ موقع به مرز 4000 نفر نرسید. این بسیج نیرو هم علی رغم دیدن دم شیخ ، کد خدا، فرمن که هرکدام سهم و حقوق خاص خودشان را داشتند قابل اجرا بود.

اما سوال اصلی : آن آمار و ارقام مربوط به زمانی بود که با اسکورت و پناه نیروهای ارتش امریکا تا حدودی آزادی تردد به شهر های عراق داشتیند . در حال حاضر که هیچ گونه تردد به خارج از اردوگاه اشرف و کمپ ترانزیت ندارند ، کسی از اهالی اجازه تردد به اردوگاه اشرف و کمپ ترانزیت ندارد این سالن و اهالی در کجا جمع شده اند که دولت عراق این اجازه را به آنها داده است. هوطنان عزیز این عکس جلسه حمایت را فرقه رجوی با فتو شاب درست کرده . این عکس مربوط با سالن اجتماعات اشرف در سال 2004 ، 2005 می باشد. از قدیم گفته اند دروغ گفتن : نه نزول دارد ، نه مالیات – نه خمس دارد ، نه زکات – چشم و گوش بسته مجانی می خواهد . البته الان قرن بیست و یکم است و همه به دنیای اینتزنت دسترسی دارند ، سریعا دروغگو رسوا می شود .

120000

http://www.mojahedin.org/pages/detailsNews.aspx?newsid=110883

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s