به مناسبت بیست و یکمین سالگرد قتل عام کرد های ،ملاقات با دبیر اول سفارت عراق در پاریس

خون آن بی پناهان با فرمان مسعود رجوی ومریم قجرعضدانلو ریخته شده است . با بیان مواردی دیگرکه سران این فرقه مرتکب شده بودند پرونده جنایات سازمان مجاهدین در این رابطه قطور تر شد . د ر این ملاقات مطرح شد با توجه به اینکه در حال حاضر تک تک نفرا ت کمپ اشرف در این پروسه تعین تکلیف می شوند، 121 نفر از سران و فرماندهان که دستشان به خون آلوده است و در کشور عراق مرتکب جنایت شده اندحکم بازداشت آنها توسط دادگستری بغداد صادر شده است . در این آشوب بازار که سازمان مجاهدین به عمد دارد درست می کند هدفی بجز آن ندارد که می خواهدند سران اصلی که مورد تعقب قانونی هستند ،آنها را از زیر تیغ بدر ببرند

 

بمناسبت بیست و یکمین ساگرد قتل عام کوردهای عراقی در سال 1370 توسط سازمان مجاهدین خلق ایران ، هیئتی متشکل از آقایان : حامد صرافپور – جعفر ابراهیمی – محمد کرمی ملاقاتی در محل سفارت عراق صورت گرفت . در جریان این ملاقات مراتب تشکر خود را از دولت و مسئولین و دست اندرکاران عراقی که در گیر جابجائی دوستان ما از کمپ اشرف به کمپ لیبرتی هست ابراز و قدردانی نموده . در همین رابطه تمامی حیله ها و شگرد های که فرقه رجوی برای سنگ اندازی تابه حال انجام داده و نقشه های شومی که سران جنایت کار آن در سر داشتند تا این اسیران رابه کشتن بدهند تا چند صباحی به حیات ننگین خود ادامه دهند تشریح شد ، با فاکت های فراوانی ضمن تائید موارد گفته شد از طرح های آنها در کمپ لیبرتی پرده برداشته شد . ضمن عرض تسلت به بازماندگان قتل عام ها و کشتار مردم بی دفاع کردستان عراق که خون آن بی پناهان با فرمان مسعود رجوی ومریم قجرعضدانلو ریخته شده است . با بیان مواردی دیگرکه سران این فرقه مرتکب شده بودند پرونده جنایات سازمان مجاهدین در این رابطه قطور تر شد . د ر این ملاقات مطرح شد با توجه به اینکه در حال حاضر تک تک نفرا ت کمپ اشرف در این پروسه تعین تکلیف می شوند، 121 نفر از سران و فرماندهان که دستشان به خون آلوده است و در کشور عراق مرتکب جنایت شده اندحکم بازداشت آنها توسط دادگستری بغداد صادر شده است . در این آشوب بازار که سازمان مجاهدین به عمد دارد درست می کند هدفی بجز آن ندارد که می خواهدند سران اصلی که مورد تعقب قانونی هستند ،آنها را از زیر تیغ بدر ببرند که در این رابطه هوشیاری خود را می طلبد . درواقع هدف اصلی سازمان مجاهدین از این آشوب ها و درگیری های که بوجود می آوردند ، که در این رابطه 47 نفر را بکشتن دادند و بیش از هزار نفر زخمی و اگر دولت عراق هوشیار نبود دامی بود که خیلی کسترده تر از این بود که به موقع آن را خنثی کردند ، کولی بازی های که در اروپا به راه انداختن با اجاره کردن تعدادی عوامل از دور خارج شده سیاسی و …….. تمام این ها نقشه های است که آن افراد را از زیر تیغ عدالت بیرون ببرد . مسعو رجوی و مریم قجر عضدانلو بخوبی می دانند که پای آن افراد به محاکمه کشیده شود بعد نوبت خودشان است . درهمین رابطه دولت عراق در همین پروسه می بایست آن افراد را تعین تکلیف کند . وبه دست عدالت بسپارد.

توضیحاتی پیرامون پروسه گذار در کمپ لیبرتی داده شد که به طور مشخص بر سر این موضوع تاکید شد ، برای اینکه افراد بتوانند خودشان مستقل عمل کنند و برای آینده خود تصمیم بگیرند ضروی است که تمام مسئولین و فرماندهان از بدنه جدا بشوند ، تا افراد بتوانند در آرامش و بدون هیچ گونه فشار و برخوردی این پروسه را طی کنند . مهم ترین نکته برای آن اسیران داشتن یک فضای بدوراز تنش و فشار خورد کننده تشکیلات است. برای ملموس شدن فشارهای خورد کنند تشکیلاتی نمونه های از خودکشی – خود سوزی – خودزنی –حذف فیزیکی افراد مانند غرق کردن در رودخانه و دیگر موارد را برای مسئولین عراقی توضیح داده شد . از سوئی دیگر شیوه های فریب و دروغ گوئی فرقه برای افراد که چه حیله های استفاده می کنند تشریح شد .

قسمت پایانی این ملاقات مربوط به خانواده می شد که بیش از دو سال است در مقابل کمپ اشرف دست به تحصن زده اند و تنها خواسته خانواده ها ملاقات حضوری با عزیزان خود است که سالیان است از دیدار آن مرحوم بوده اند و الان هم 2 سال است که مجاهدین اجازه نمی دهند . که بخاطر اصرار مادران پیری که مدت ها است برای یک دیدار دم درب هستند قول مساعدت داد این مسله حل شود .

محمد کرمی oyanyoldash@yahoo.com

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s