قاقا لی لی برای مجاهدین بشرط اینکه ….

اگر کمپ موقت لیبرتی اردوگاه اجباری توصیف میشود، بناء به شهادت تمامی اعضاء جداشده از فرقه رجوی ، این زندان قرون وسطائی بنام اشرف، بدتر از هر اردوگاه نازی های آلمان بوده و هست . اگر اگر این طور نیست . همین الان برای مدت 12 ساعت درب ها این زندان را باز بگذارید و انواع گشت های آن را برچیندید ، آن موقع می گویم چند صد نفر برای رهبری مریم قجر عضدانلو باقی خواهد ماند

 

شاید برای خیلی ها این طنز بنظر برسد اما یک واقعیت است وقتی که می خواهند بچه را گول بزنند ، یا از کار بدی او را برحذر دارند می گویند : اگر این کار بد را انجام ندی ، سر عقل باشی ……. به تو قاقا لی لی می دهیم و الان شده داستان سازمان مجاهدین خلق ایران . زمانی که رجوی ها با اتکا به صدام در اریکه قدرت بودند امریکا را ببر کاغذی می خواندند . الان در مقابل آن ببر کاغذی موش شده اند.

از دیدگاه سازمان مجاهدین خلق ایران : وقتی که وزیر خارجه امریکا حافظ رژیم آخوندی می شود ؟

این نوشته سایت افتابکاران است که از سایت های نیمه رسمی فرقه رجوی می باشد
* ( آفتابکاران : این اشرف عجب در د سری بو ده‌‌‌ برای ابر قدرت جهان !!!! آیا کسی‌ معنی‌ حفظ رژیم آخوندی را فهمیده؟ یا توضیح بیشتری می‌خواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ )

اما در جای دیگر با خرمرده رندی تمام مریم قجر عضدانلو می خواهد چند جای خور کند : ** اولاً ( یاد آوری می کند که مشروط کردن خروج از لیست به جابجائی به لحاظ اصولی و قانونی موضوعیت ندارد ) . دوماً می خواهد باج گیری کند و مطرح می کند (به منظور حل همه مشکلات در اسرع وقت، خواستار همزمانی خروج از لیست و انتقال شد ) در ادامه این باج گیری ها می افزاید (لغو این برچسب، دست یافتن به اطمینانهای حداقل  برای انتقال ساکنان اشرف به لیبرتی را به طور جدی تسهیل می کند. ) درجائی دیگر مر یم قجر عضدانلو این چنین ادامه میدهد (با توجه به اینکه دولت ایران لیست تروریستی را وسیله یی برای اعدام اعضای مجاهدین در ایران قرار داده است)
– وبا توجه به اینکه لیست گذاری، از سوی عوامل رژیم در عراق و دولت مالکی برای حمله به اعضای مجاهدین خلق در کمپ اشرف یا تحریم آنها به کار گرفته شده  و منجر به از دست رفتن جان افراد گردیده است)
در ادامه باج خواهی خود این چنین ادامه میدهد ( وضعیت کنونی کمپ لیبرتی را به‌درستی اردوگاه کار اجباری» توصیف می کنند.
خانم رجوی در روز
۹ اسفند به خانم کلینتون نوشت: «من بسیار مشتاق بودم که کمپ لیبرتی از اطمینانهای حداقل برخوردار می بود تا همه ساکنان اشرف بتوانند منتقل شوند. من همچنین مطمئنم که شما خواهان جابه‌جایی اجباری و اینکه افراد به جای یک کمپ پناهندگی به یک بازداشتگاه بروند نیستید.)

سوال از مریم قجر عضدانلو این است، اگر مشروط کردن خروج از لیست به جابجائی به لحاظ اصولی و قانونی موضوعیت ندارد، چه لزومی دارد که از هول حلیم به توی دیگ افتاده اند ، در خواست سفارشی می فرستند که : به منظور حل همه مشکلات در اسرع وقت، خواستار همزمانی خروج از لیست و انتقال به کمپ لیبرتی شدند . در ادامه این باج گیری ها می افزایند ، لغو این برچسب، دست یافتن به اطمینانهای حداقل  برای انتقال ساکنان اشرف به لیبرتی را به طور جدی تسهیل می کند. حالا باید قسم حضرت عباس را باور کرد یا قاقالی لی که بیرون زده و خود را لوس می کند ؟ از قدیم گفتن دروغ که هناق نمی آورد .مریم قجرعضدانلو ادعا کرده که در ایران آخوندها ، لیست تروریستی را وسیله یی برای اعدام اعضای مجاهدین در ایران قرار داده است ! جلل خالق ما که هرچه در اینترنت و مجلات گشتیم یک مورد در رابطه با این ادعای کاذب ندیدیم . درست است گفته اند هر چه گفته شود به این رژیم می چسبد . اما این یکی دیگر مرغ پخته راهم به خنده در آورده . وقتی که وزیر خارجه امریکا حافظ رژیم آخوندی می شود ، معلوم است هر کی و هرچی مخالف میل این فرقه باشد در همین وضعیت و حتی بدتر از آن هم گفته می شود و این چیز تازه ای نیست .

اگر کمپ موقت لیبرتی اردوگاه اجباری توصیف میشود، بناء به شهادت تمامی اعضاء جداشده از فرقه رجوی ، این زندان قرون وسطائی بنام اشرف، بدتر از هر اردوگاه نازی های آلمان بوده و هست . اگر اگر این طور نیست . همین الان برای مدت 12 ساعت درب ها این زندان را باز بگذارید و انواع گشت های آن را برچیندید ، آن موقع می گویم چند صد نفر برای رهبری مریم قجر عضدانلو باقی خواهد ماند.در آخر هم مریم قجر عضدانلو با یک عشوه شتری ……. به خانم کلینتون نوشت: (من بسیار مشتاق بودم که کمپ لیبرتی از اطمینانهای حداقل برخوردار می بود تا همه ساکنان اشرف بتوانند منتقل شوند. من همچنین مطمئنم که شما خواهان جابه‌جایی اجباری و اینکه افراد به جای یک کمپ پناهندگی به یک بازداشتگاه بروند نیستید .

نه از گندم ری خوردید و نه از خرمای بغداد . این قا قا لی لی را فقط از دور به شما ها نشان داده می شود . بدلیل ساده مصرف شما ها تمام شده ، بلحاظ تاریخی به سر آمده . هرچی هم که تاریخ مصرف آن تمام شده باشد دفن می شود . هرچه آلوده تر باشد مضر تر است که باید از بنیاد پاک کرد . این قانون طبیعت است . مگر در غیر این صورت عمو سام در دستگاه خودش به آن صورت که می خواهد تغیر جنس بدهد و در قالبی دیگر به جامعه قالب کند .

http://www.aftabkaran.com/akhbar.php?id=3727 *

http://www.maryam-rajavi.com/index.php?option=com_content&view=article&id=707:2012-03-01-08-58- ** 44&catid=16:200

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s