استاندارهای بین المللی از دیدگاه فرقه رجوی ،و در درون فرقه رجوی

در یک کلام درد فرقه رجوی مشگل آماده نبودن کمپ لیبرتی نیست . آنها خوب می دانند که کمپ لیبرتی بهترین امکانات را دارد . مدت هشت سال مسئولین فرقه در زمانی که ارتش امریکا در عراق بود، بخاطر همکاری های اطلاعاتی و شناسائی به آنجا تردد داشتند و خوب آنجا را می شناسند . درد آنها این است که از اردوگاه اشرف کنده شوند. دیگر به هیچ وجه نمی توانند نیروها را کنترل کنند و شیرازه تشکیلات آنها از هم می پاشد .سران فرقه هم که دستشان به خون آلوده است به محاکمه کشیده می شوند .

وقتی که آقای مارتین کوبلرنماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل به دولت عراق اعلام کرد: کمپ لیبرتی با استانداردهای بین المللی آماده پذیرش اعضای کمپ عراق جدید است . ( سازمان ملل تأ یید می کند که کمپ جدید ایرانیان تعبیدی از استاندارد های بین المللی برخوردار است ) .

با این دوجمله ساده ای که آقای مارتین کوبلر بیان کردند ، تمام بافته های فرقه رجوی که در رابطه با جابجائی به کمپ لیبرتی بر باد رفت . آنچان که آه از نهادشان بر آمده است و ماهیت واقعی خودشان را به نمایش گذاشتند. نماینده ویژه دبیرکل را بخاطر اطلاعیه ای که داده است مورد توهین قرار داده اند . در همین رابطه بیانیه ای در 12 ماده و 24 تبصره داده اند که تماماً اشکال های بنی اسرائیلی گرفته اند . در سی سالی که عضو فرقه رجوی بودم ، مسعود رجوی ، مریم قجری عضدانلوو دیگر سران ، یک جمله از یکی از تبصره های که در این 12 ماده اشکال تراشی کرده اند خودشان پایبند نبودند . در یک کلام حقوق بشر در درون فرقه رجوی هیچ معنی و مفهومی نداشته وندارد ، الان هم فقط مانع تراشی است . و این همان ترفند یا رکبی است که فرقه دنبال بهانه آن بود که آویزان شود که مانع بستن اردوگاه اشرف شوند.در وحله اول سوال این است که هدف فرقه از کمپ لیبرتی چی است ؟ کمپ لیبرتی یک محل ترانزیت است که برای چند ماهی موقت نفرات بخواهند مستقر شوند تا کار های اداری مربوط به ریل پناهندگی افراد طی شود . یا آن هدفی که سران سازمان مجاهدین خوابش را دیده اند که کمپ لیبرتی را تبدیل به اردوگاه اشرفی دیگر کنند ؟ البته این خواب پنبه دانه ای است که مسعود رجوی ومریم قجر عضدانلو برای اسیران دیده اند .که باید گفت : آن سبو بشگست و آن پیمانه ریخت . اما نکاتی در رابطه با بیانیه صادره :

در خواست شده که رفتن به کمپ داوطلبانه باشد : اگر راست می گوید برای 12 ساعت تمام گشت ها ( در اشرف نزدیک به 10 نوع گشت وجود دارد) را برای مدت 12 ساعت کنسل کنید ، در درون اردوگاه اعلام کنید افراد آزاد هستند و تمام درب ها باز هست تا نفرات برای خود تصمیم بگیرند ،پس از آن برای همیشه بسته خواهد شد . آن موقع می گویم چند صد نفر باقی خواهد ماند.

مطرح شده که با آزادی در حرکت و رفت و آمد باشند : در طی این سالیان آیا یک روزبوده تردد در اشرف آزاد باشد . برای تردد کردن افراد به بیرون اردوگاه، حتی برای بیماران که می خواستند دکتریا بیمارستان بروند می بایست نفرات از فیلتر، اطلاعات مرکز ، ضد اطلاعات ارتش ، امنیت داخلی ،فرمانده جبهه و چند فیلتر دیگر عبور می کرد . می شود فرقه رجوی امار بدهد که چند نفر مجروح و مریض به خاطر اوکی نشدن تردد آنها جان خود را از دست دادند . می توان اسامی حداقل خدام گل محمدی که در اعتراض به سازمان خود سوزی کرد . الان محمدی که خود زنی کرد ، احمد رضا پور که خود زنی کرد ، محمد نوروزی که خود سوزی کرد را نام ببرد،که طبعا خیلی بیشتر از این ها وجود دارد.

بیان شده که لیبرتی آب آشامیدنی ندارد : مگر اردوگاه اشرف آب آشامیدنی داشت ؟ اگر آب آشامیدنی وجود داشت پس چرا شخص مسعود رجوی ومریم قجر عضدانلو و دیگر سران شورای رهبری فرقه از آب بطری خریداری شده استفاده می کردند؟

صحبت از زیر ساخت ها بهداشتی شد ه که منکر شده اند وجود ندارد : مگر در اردوگاه اشرف ، باقر زاده و……. زیر ساخت بهداشتی وجود داشت ؟ در اشرف در هر سالن آسایشگاه 40 الی 50 نفر می خوابیدند در باقر زاده که نزدیک 1000 نفر در داخل یک سوله ( سالن های خیلی بزرگ که تخت دو طبقه قرار داده بودند ) می خوابیدند . این با کدام استانداردی در دنیا هم خوانی دارد . آمار حمام و توالت و شیر آب پیشکش شما که بخواهم بیان کنم ، مشت نمونه خروار است .

فرقه رجوی درخواست کرده که ساکنان کمپ لیبرتی تردد آزاد به بیرون از کمپ داشته باشند برای استفاده از خدمات عمومی شهری مانند پارک ها سالن های ورزشی مساجد سینماو کتابخانه های عمومی و …. سوال اصلی از شخص مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو و دیگر سران اصلی . در عرض 25 سالی که کمپ اشرف دایر شده تا بحال چند نفر و چند بار آزادانه به شهرهای عراق تردد داشتنداز اماکن نام برده استفاده کرده اند .افرادی در کمپ اشرف هستند که بیش از بیست و پنچ سال است رنگ سینما و غیره را در شهر ندیده اند، رنگ اسفالت خیابان های تو شهر را ندیده اند. استفاده از یک موبایل ساده ، تنظیم کردن تلویزیون ، ساده تر از آن خرید یک کافه یا نوشابه از ماشین را نمی دانند حالا این چه ادعائی است که سران فرقه دارند .

سران فرقه بشدت سنگ افراد بیمار و مجروح را به سینه میزنند . اما در همین فرقه به تمامی اعضاء ثابت شده که تنها چیزی که ارزش ندارد جان افراد است . اگر کسی بیمار می شد و یا مطرح می کرد که بیمار است ، بلائی بر سراو می اوردند که هفت پشت او در مقابل چشمش نمایان می شد . به مواردی از هزاران مورد اشاره می کنم : اقای منصور کشمیری نزدیک 25 سال عضو سازمان بود . چشمان وی آب مرواید آورده بود در حال از دادن بینائی خود بود تحت هیچ عنوانی حاضر نشدند چشم های او را عمل کند .تا زمانی که از فرقه رجوی جداشد در شهر اربیل با 700 دلار چشم های خود را عمل کرد. مصطفی شفیعی با سابقه بیش از 17 سال ، در تهاجم ارتش امریکا در نزدیکی مرز ایران مورد تهاجم هواپیماهای امریکائی قرار گرفته بود بر اثر ترکش استخوان ران وی شکسته بود، در بیمارستان اشرف توسط پزشگان امریکائی عمل شد . داروهائی که به وی داده بودند مسئولین از وی گرفتن وی درد فراوانی را تحمل می کرد.10 سال طول کشید تا به فرقه ثابت شد که دیسگ کمر د ارم ، علیرغم اینکه سمت راست من بی حس شده بود قبول نمی کردند . اتفاقی نزد دکتر فیزیوتراف رفته بودم وقتی وضعیت و شرح حال مرا دید با تهدید اینکه اگر من را عمل نکنند به خاطر عفونتی که کرده فلج می شوم . با دعواهای که با مسول وقت پرسنلی و رئیس بیمارستان اشرف داشتم ، با پذیرفتن تمامی خطرات آن به زور وادار به عمل کردم. همچنین می توانم از آقایان : جامد صرافپور-احمد شهبازی- محمد رزاقی – مهرداد اکبری – فرزاد ماسوری – احمد جهانتاب – …… نام ببرم

در یک کلام درد فرقه رجوی مشگل آماده نبودن کمپ لیبرتی نیست . آنها خوب می دانند که کمپ لیبرتی بهترین امکانات را دارد . مدت هشت سال مسئولین فرقه در زمانی که ارتش امریکا در عراق بود، بخاطر همکاری های اطلاعاتی و شناسائی به آنجا تردد داشتند و خوب آنجا را می شناسند . درد آنها این است که از اردوگاه اشرف کنده شوند. دیگر به هیچ وجه نمی توانند نیروها را کنترل کنند و شیرازه تشکیلات آنها از هم می پاشد .سران فرقه هم که دستشان به خون آلوده است به محاکمه کشیده می شوند . آن روز دیر است دور نیست که همگان شاهد متلاشی شدن فرقه رجوی باشیم

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s