تاریخ تولد و مرگ و دفن !

اسماعیل هوشیار ــ سایت تیفت ــ پنچشنبه 22 دسامبر 2011

روز گذشته مریم رجوی طی پیامی اعلام کرد همین الان واقع بین شدیم؛ با بستن اشرف موافق شده اند و نفرات اشرف نشین به «کمپ آزادی» درنزدیکی فرودگاه بغداد منتقل میشوند ….!

قبل از پیام مریم رجوی ؛ باراک اوباما رئیس جمهورامریکا درپیامی صریح اعلام کرد : رهبران مجاهدین باید واقع بین شوند و اشرف را ببندند….!

 

نام : ارتش آزادیبخش

تاریخ تولد : 1366

تاریخ فوت : 1367

تاریخ دفن : 1390

روز گذشته مریم رجوی طی پیامی اعلام کرد همین الان واقع بین شدیم؛ با بستن اشرف موافق شده اند و نفرات اشرف نشین به «کمپ آزادی» درنزدیکی فرودگاه بغداد منتقل میشوند ….!

http://www.hambastegimeli.com/index.php?option=com_content&view=article&id=32142:2011-12-20-10-54-23&catid=21:2010-01-17-21-49-36

قبل از پیام مریم رجوی ؛ باراک اوباما رئیس جمهورامریکا درپیامی صریح اعلام کرد : رهبران مجاهدین باید واقع بین شوند و اشرف را ببندند….!

http://www.radiofarda.com/content/f3_usa_urges_mujahedine_to_leave_ashraf_camp/24427825.html

برخلاف خیلی ها ، از نظرمن تازه ابتدای راهی هستیم که نمیدانم تهش چه میشود . هنوز کسی نمیداند چه برسرآن آدمها قراراست بیاید ؟ البته به جزخواص…رحمان و فهیمه و مژگان و اینا…. هرچه که درپیش باشد ازنظرمن 2 نکته مهم وجود دارد . اول اینکه اسیران اشرف ازآن شرایط برزخی و بلاتکلیفی قبل نجات پیدا میکنند که مبارک است ودوم اینکه آن آدمها و اعتمادها شایسته چنین پایانی نبودند . کسانی که صادقانه آمدند تا تاریخ راعوض کنند حالا درعوض کردن جغرافیایشان مانده اند ! چرا؟

ازمسعودرجوی هنوز خبری نشده است پیامش را مریم میدهد اما چون امضای تاسیس ارتش با مسعود بود و فرمانده کل قوا ….پس قاعدتا باید خودش باشد و مهرپایان رسمی را بزند اما خبری نیست و مثل مارمولک رفته زیرحصیر ….بالاخره انقلاب ایدئولوژیکی که فقط برای سرنگونی دیوارش بالا رفت ادامه دارد یا نه ….؟

آن مرد باید بیاید . آن مرد درمه غلیظ صبحگاهی میآید . آن مرد معلوم نیست سواربرچه خری بیاید ؟ میدانید ازنظرمن شروع داستان کمی تا قسمتی ابری ست . درهنگام ظهرآخرین عاشورا ، که شمرنامرد داشت سرحسین گاگول را هن هن کنان میبرید ناگهان عده ای از » هموطنان آذری» دست به دعا برداشتند و خواستار ظهور یک فقره شاه شدند ! به فاصله چند روز بعد ، رضا پهلوی همراه با اعضای دفترتحکیم وحدت خواستارمحاکمه خامنه ای شد ! همزمان پیکی فرستاد به درباراوباما و حمایت خودش را از سلامتی اشرف نیشنان اعلام کرد . درهمین اوضاع مه و ابر….خبری هم سریع آمد و رفت : مریم رجوی از محاکمه خامنه ای استقبال و حمایت کرد . البته اوباما درپیامش گفته بود که رهبران مجاهدین باید واقع بین شوند ….ولی اینکه این کجای مش باقره …والله نزانم ؟

آقای رجوی ؛ میدانم هرکجا که هستی میخوانی . خبردارم که تا آخرین روزها نشست صوتی برای اشرف نشینان میگذاشتی و توضیح و توجیه…ازدیروزکه این خبررا خواندم فقط فکرمیکردم و بعد ازپایان یک روزپرکارذهنی؛ با دوستی گپ میزدم و تصمیم گرفتم تا نتیجه فکرمان را دراختیارت بگذاریم . آنچه که زانوی شماها را خم کرد فقط جبروفشاربیرونی نبود . فقط سقوط و خطاهای کلان صدام نبود . فقط جنگ عراق نبود . فقط جا خالی دادن ارباب بی مروت نبود وهمه شرایط بیرونی…..این زمین خوردن قبل از هرچیز ،دلیلی درونی و ایدئولوژیک داشت به اسم دروغ…..

دروغ بزرگ و پایه اش تئوری فروغ 2 بود که رویش انقلاب درونی ایدئولوژیک را به نام سرنگونی سوارکردید . و بعد این شیوه و تفکردروغ ازبالا به پائین به مدت 25 سال و مستمرتزریق شد . ما دروغ میشنیدیم ، دروغ میگفتیم ، دروغ میخوردیم ، دروغ میپوشیدیم ، به دروغ فاکت میگفتیم ، به دروغ درنشست موضع میگرفتیم ، به دروغ وعده میدادیم ، به دروغ تحلیل میکردی ، به دروغ احساسات نشان میدادیم ، به دروغ قول میدادیم ، به دروغ تشویق میکردیم ، به دروغ خم و راست میشدیم و به قول دوستمان که میگفت : دربیرون و از درون مناسبات سازمان مجاهدین دروغ سرریز بود . روزی که قصد جدائی داشتم خواهرزهره گفت : تو هنوز جزو مائی وانقلابی…..و دوستمان هم جواب میدهد حتی همین هم دروغ است شما دربین المرء تان نمیخواهید سربه تن من و نفراتی که جدا میشوند باشد ولی دروغ درخونتان است ؛ به قول خودتان دروغهای ایدئولوژیک یا انطباق و یا همان تقیه …..!

برای جبران مافات فقط یک کارمیتوانی بکنی . دیگردروغ نگویی ؛ به هیچکس ….حتی به خودت . میدانم سخت است و شاید غیرممکن …. چون دروغ ابزاراصلی کارسیاستمداراست ! ولی حداقل در شروع دوران جدید تلاش کنید با خودتان به ازدیگران باشید .

چه شب یلدای خفنی بود ؟

اسماعیل هوشیار      hoshyaresmaeil@yahoo.com

21.دسامبر.2011

30.آذر.1390

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s