سونامی که سازمان مجاهدین خلق را از صحنه سیاسی ایران حذف خواهد کرد .

متاسفانه پرونده حیات سیاسی سازمان مجاهدین خلق ایران که زمانی باعث افتخار ایران و ایرانی بود ،وقتی پرچم آن بدست مسعود رجوی و سپس به دست مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو افتاد این طور آلوده به ننگ شد. و حیاط ننگین آنها در مزدوری و وطن فروشی اینطور دارد بسته می شود . تجربه تلخ دیگر برای مردم و وطن عزیزمان ایران . سوال این است مردم ایران تا کی باید بهای اینگونه خیانت ها و وطن فروشی ها را بدهد و به چه بهائی

با نزدیک شدن به تاریخی که دولت عراق مشخص کرده که فرقه رجوی کمپ عراق جدید ( کمپ اشرف )را باید تخلیه کنند. افرادی را که بین دو دهه تا سه دهه در داخل آن کمپ کرده ، به معنای واقعی از زندگی ، جامعه بشری ، خانه وخانواده قطع کرده درون غاری به نام اشرف اسیر کرده . از زمانی که ارباب آنها صدام حسین سقوط کرد، مدتی برای ارباب بزرگ هر گونه خوش رقصی ها که می توانستند انجام دادند از قبیل: جلو دار بودن ستون های ارتش امریکا دراستان دیالی ، شرکت در کشت شناسائی سیطره های استان دیالی تا بغداد، تامین کردن دیدگاه ،گلوگاه های ورودی به استان دیالی توسط بعثی های که استخدام کرده بودند که بیش از 30 گلوگاه را با مشخصات می توانم نام ببرم .شرکت حسن نظام الملکی و سید علی ذالجلائی مقدم، خسرو صادقی ، احمد طبائی در کشت های هوائی که چندین بار در داخل کمپ امریکائی ها در حال برگشت از گشت شخصا آنها دیدم .

اجراء انواع کنسرت ها با دختران جوان برای سربازان امریکائی ،جشن گرفتن تمام ایام مذهبی اسلامی ومیسحی ،جشن گرفتن تمام ایام ملی و سنتی امریکائی ها ،بطور خلاصه هرگونه مناسبت ایرانی ،امریکائی که بود برای سربازان و افسران ارتش امریکا جشن می گرفته می شد .در هفته های اول که ارتش امریکا در اشرف مسقر شده بود روز های پنج شنبه به بهانه تنطیف و رده هفتگی تانگ ها تمام دختران زیر دست پای سربازان امریکائی می ریختند بخصوص آنهائی که زبان انگلیسی می دانستند ،مسئولیت های خاصی داشتند .به قول مژگان پارسائی ( بالاترین دست آورد آنها این بود که اعتماد افسران و فرماندهان آنها راجلب کرده اند که اجازه می دهند خواهران ما با سربازان آنها داخل تانگ و رزهی آنها بروند و داخل اشرف گشت بزنند ) برای همهگان مفهوم است سرباز امریکائی با دختران جوان تنها گشت زدن…….( در نشست های که برای توجیح عمل خود داشتند،می گفتند ما به این طریق از پائین راه خود را به توی کنگره و سنا باز می کنیم و خط کاری خود را پیش می بریم .) در خارج از عراق که بالاترین خدمت اطلاعاتی را به امریکا ، اسرائیل ، فرانسه، انگلیس داشته ودارند، به خصوص دررابطه با پروژهای اتمی که دست در دست کشور های بیگانه گذاشته و این وطن فروشی شان را در همه جا هم اعلام می کنند و به آن افتخار می کنند که اولین کسانی بودند که اینکار را کرده اند.از طرف دیگر اکثر سیاست بازان جنگ طلب که در صحنه سیاسی امریکا از دور خارج شده اند ، با اجاره کردن آنها به مبلغ 40000 الی 25000 دلار برای هر سخنرانی یا به عبارت دقیق تر برای اجرای شو سیاسی می آورند، البته اگر خارج از محل زندگی آنهاباشد تمام هزینه تردد غیره هم با فرقه رجوی می باشد .این مبلغی است که خیلی از همان سخنرانان شوهای سیاسی آنها در رادیو امریکا اعلام کرده اند .

علی رغم تمام خوش خدمتی ها در طی این 9 سال اخیر برای امریکا کردند امید داشتند که به نان ونوائی برسند . که حداقل آن خارج کردن از لیست سیاه تروریستی امریکا بود ، در ثانی انتظار داشتند که امریکا مسله پناهندگی آنها در عراق و اروپا را حل کنند .

امریکا در طی این سالیان آنها را خوب دوشید وبهترین استفاده را از آنها برد وقتی هم که ارتش امریکا عراق را ترک کرد مانند دستمال مصرف شده در عراق جا گذاشت . به صورت واضح و مشخص هم برگشت گفت مجاهدین در عراق باید به قانون عراق گردن بگذارند و عراق هم مطابق قانون با آنها رفتار کند . در خارج هم که چندین میلیون دلار در شو های سیاسی خرج کردند کار بجائی راه نبرد .

کمتر از دو هفته دیگر هم دولت عراق به پایان التیماتوم خود خواهد رسید و اردوگاه عراق جدید ( کمپ اشرف ) را برای همیشه جمع خواهد کرد . اسیران در کمپ پس از ریل مصاحبه ها ی پناهندگی طی مراحل قانونی برای استارد زندگی جدید هر کجائی را که انتخاب کنند خواهند رفت و در واقع پا به دنیای آزاد خواهند گذاشت . اما سونامی که در حال وقوع است تمامی سران و فرماندهان سازمان مجاهدین هستند که وحشت از آن دارند بطور خاص مسعود رجوی ومریم قجرعضدانلو .که به خاطر بیش از دو دهه جنایت در عراق مورد محاکمه قرار خواهند گرفت . سرتیر جنایات فرقه رجوی در عراق شامل:

شرکت در کشتار کرد ها در سال 1991 کرد کشی های شمال عراق است که بیش از ده هزار پرونده در این رابطه وجود دارد، کشتار مردم سلیمان بک ، طوز ، کشتار مردم اق داغ در منطقه خانقین ، شرکت در سرکوب شیعه ها در جنوب عراق و کربلا . تصرف زمین های کشاورزی اهالی در اطراف اردوگاه اشرف که اصطلاحاً اشرف بزرگ نامیده می شد . شرکت در عملیاتهای تروریستی و حمایت از کارهای تروریستی در کشور عراق به منظور اختلال در نظم کشور عراق . آنچه که بمردم ایران و کشور ایران برمی گردد که خارج از این بحث است که خود مقوله جداگانه است که تمام هموطنان بر عمل کرد این فرقه در ایران آگاهند. متاسفانه پرونده حیات سیاسی سازمان مجاهدین خلق ایران که زمانی باعث افتخار ایران و ایرانی بود ،وقتی پرچم آن بدست مسعود رجوی و سپس به دست مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو افتاد این طور آلوده به ننگ شد. و حیاط ننگین آنها در مزدوری و وطن فروشی اینطور دارد بسته می شود . تجربه تلخ دیگر برای مردم و وطن عزیزمان ایران . سوال این است مردم ایران تا کی باید بهای اینگونه خیانت ها و وطن فروشی ها را بدهد و به چه بهائی ؟

oyanyoldash@yhoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s