رهبران و سران فرقه رجوی با نزدیک شدن، بستن کمپ به دست و پا زدن افتاده اند .

: اعدام و حذف فیزیکی اعضاء معترض ، زندان وشکنجه کردن معترضین به خصوص زندان های سال 1364معروف به زندان های منصوری ، زندان های 1373 در اشرف ، هزاران جلسه دادگاهی افراد بخصوص دادگاه های سال 1374 معروف بحوض و سال 1380 که وحشت آورترین دوران بود . دست داشتن در کشتار مردم بی گناه ایران ، بخصوص در بمب باران های شیمیائی * . شرکت درکشتار مردم عراق شیعه کشی در جنوب ،جنگ مروارید در سال 1371 ، جنگ کرد کشی که مقرستاد فرماندهی آن در فیلق 2 بود ، در این کشتارها، طه ها یاسین رمضان ، مسعود رجوی و ستاد فرماندهی او را همراهی می کرد

اتفاقاً سالیان است که اعضاء جدا شده به دنبال آن هستند که تمامی سران ، بخصوص شخص مسعود رجوی ومریم قجر عضدانلو را بخاطر جنایت های که در رابطه با اعضاء معترض و جداشده ، مردم ایران ، همین طور در جنایت های که در رابطه با مردم عراق انجام داده اند به د ادگاه های بین المللی بکشانند. همگان می دانند اعضاء سازمان که در کمپ عراق جدید ( کمپ اشرف ) هستند در هیچ یک از اقدامات جنایتکارانه مسئول و دخیل نبودند، فرماندهان و سران این فرقه که در مقر فرماندهی اشرف و سپس در مقر فرماندهی اورسوراواز مستقر هستند مسبب تمام جنایت ها از قبیل : اعدام و حذف فیزیکی اعضاء معترض ، زندان وشکنجه کردن معترضین به خصوص زندان های سال 1364معروف به زندان های منصوری ، زندان های 1373 در اشرف ، هزاران جلسه دادگاهی افراد بخصوص دادگاه های سال 1374 معروف بحوض و سال 1380 که وحشت آورترین دوران بود . دست داشتن در کشتار مردم بی گناه ایران ، بخصوص در بمب باران های شیمیائی * . شرکت درکشتار مردم عراق شیعه کشی در جنوب ،جنگ مروارید در سال 1371 ، جنگ کرد کشی که مقرستاد فرماندهی آن در فیلق 2 بود ، در این کشتارها، طه ها یاسین رمضان ، مسعود رجوی و ستاد فرماندهی او را همراهی می کرد.فیلق 2 در استان دیالی 50 کیلومتر مرز ایران قرار داشت . کلاه برداری ها و پول شوئی های که سازمان مجاهدین خلق در طی سالیان انجام داد، بخصوص مورد ایران اید در انگلیس که نزدیک شش میلیون دلار آن پول شوئی به نام من است .

باید به اطلاع هموطنان عزیز برسانم که از تعداد 3400 نفری که در عراق جدید ( کمپ اشرف ) هستند، حدود 350 نفر از فرماندهان و سران اصلی که دستشان در خون و کشتار آغشته است پیگرد های قانونی دارند . در پایان یادآور بشوم که این برای همگان یک موضوع تفکیک شده است ، افراد ساکن در کمپ اشرف اقدام جنایتکارانه ای انجام نداده اند.بلکه سران و فرماندهان در اعمال جنایتکارانه دست داشته اند، یا فرمان صادر می کردند که الان تحت پیگرد قانون هستند . لیست آن افراد از طرف مقامات قضائی عراق صادر شده است. الان تمام بلاش فرقه بدر بردن این افراد از زیر تیغ عدالت است .

در همین جا یاد آور می شوم که تمامی اعضاء معترض و جدا شده از فرقه رجوی در هر ارگان بین المللی و حقوق بشری که بخواهد به این مسله رسیدگی کند به عنوان شاهد حاضر هستیم که شرکت کرده و در این رابطه شهادت بدهیم

* بمباران شیمیائی روستاهای اطراف سردست و سردشت در کردستان توسط صدام حسین که مجاهدین در پاریس کنفرانس تشکیل دادند. این مسله رامنکر شدند که در ملاقات با مخابرات عراق عباس داوری دارد گزارش ضایعات آن را می دهد و …..

oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

AKHBAR ASHRAF

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s