پرزیدنت بارک اوبا ما رئیس جمهور محترم امریکا

پرزیدنت بارک اوبا ما رئیس جمهور محترم امریکا
حتما شما هم شاهد فعالیت های شدید ماشین تبلیغاتی سازمان مجاهدین خلق ایران هستید . در این راستا تعدادی از سیاستمداران و کارمندان عالی رتبه بازنشسته دولت اسبق بوش از جمله آقایان : ژنرال جیمز جونز، مشاور سابق امنیت ملی . رودلف جیولیانی شهردار سابق نیویورک ، نیکلاس برنز معاون سابق وزارت خارجه امریکا ، بیل ریچادرستون وزیر سابق انرژی ، پرفسور روت وجوود ، جان بولتن ، مایکل موکیزی و دیگر جمهوری خواهان را که نسبت به شرایط ایران هیچ گونه اطلاعی ندارند و سازمان مجاهدین خلق ایران از این حفره کمبود اطلاعاتی استفاده کرده و اخبار دروغین به خورد آنها داده است و با تطمیع آنها را به پاریس و پارلمان اروپا کشاند حتما سوال شما هم شده برای چه و با چه هدفی این همه خرج می کنند و سراغ این سیاستمداران رفته اند ؟ تما م هدف سازمان مجاهدین خلق این است که این افراد را تبدیل به اهرم های فشار بر روی دولت شما بکنند تا نام این سازمان از لیست تروریستی امریکا بیرون آورده شود .
سازمان مجاهدین تنها از طریق سیاسی برای رسیدن به اهداف خود تلاش نمی کند، بلکه همانطور که در بریتانیا و اتحادیه اروپا نیز مشاهده شد، آنها در تلاش هستند تا از طریق حقوقی هم علیه این لیست اقدام بنمایند و در این راه از هیچ هزینه و یا تلاش چشم پوشی نخواهند کرد.
سارمان مجاهدین سالانه هزینه های سرسام آوری خرج بزرگ نمائی والترناتیو نشان دادن خود می کند که در این رابطه همه نوع افراد را به عنوان سیاهی لشگر از سراسر جهان خریداری می کند. تمامی هدف سازمان مجاهدین از این خیمه شب بازی هایی که اجرا می کند این است که خود را اپوزسیون نشان بدهد . درثانی به هر طریقی که شده نام خودش را از لیست سازمان های تروریستی امریکا بیرون بیاورد . این مسئله قبل از سقوط صدام حسین برای آن ها اهمیتی نداشت چونکه متکی به صدام بودند. به همین دلیل مسعود رجوی در نشست های عمومی برای دولت امریکا رجز خوانی می کرد و می گفت ( ما کسی هستیم که در مقابل 40 صفحه وزارت خارجه امریکا 400 صفحه به آنها جواب دادیم یک بار که نه بروند ده بار نام ما را در لیست سیاه قرار بدهند ما را باکی نیست ) الان که پشتیبان اصلی خود ( صدام حسین ) را از دست داده اند صحنه سیاسی عوض شده است به شدت به تکاپوافتاده اند که هرطور شده به هر قیمت نام سازمان مجاهدین را از لیست تروریستی بیرون بیاورند البته در این رابطه شعار های زیادی می دهند که اگر در لیست سیاه امریکا نبودند فعالیت آنها اوج می گرفت در حالی که ازوقتی که نام سازمان مجاهدین از لیست تروریستی بریتانیا و اتحادیه اروپا بیرون آورده شده هیچ تحولی در فعالیت های آنها بر علیه جمهوری اسلامی دیده نمی شود.

جناب پرزیدنت
سازمان مجاهدین خلق با ایدئولوژی و دیدگاه ضد سرمایه داری که شاخص آن را امریکا به عنوان امپریالیسم جهانی معرفی می کردند از سال 1971اقدام به عملیات هايی برعلیه شهروندان امریکائی و دفاتر شرکت های آمریکائی در ایران کردند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1. در دسامبر سال 1970 ، مجاهدین اقدام به ربودن سفیر امریکا درتهران، داگلاس مک آرتور کردند.
2. در مه 1972، مستشار امریکایی ژنرال پرایس را به قتل رساندند و چندین انفجار در مقرهای امریکایی ها انجام دادند.
3. به هنگام سفر پرزیدنت ریچارد نیکسون به ایران، یک سری بمب گذاری انجام دادند از جمله یک انفجار در مزار پدر شاه کمی پیش از آن که رئیس جمهوری امریکا و میزبانانش طبق برنامه وارد محل شوند.
4. 28 ژانویه 1973، انفجار در شرکت نفتی شل – لاوان
5. 29 ژانویه 1973 ،انفجار بمب صوتی در کافه تریای هتل بین المللی اینترنشنال
6. 1 ژوئن 1973 ، قتل سرهنگ هاوکینز
7. 2 ژانویه 1975، قتل مترجم سفارت امریکا ، حسن خان
8. به دلیل وابستگی رژیم به استثمار و حقوق انحصاری جهانی ، در فاصله ی میان اول ژانویه تا دوم فوریه ی 1973 ، چندین دفتر از شرکت های نفتی ، ایستگاه های رادیویی و تلوزیونی و خطوط هواپیمایی پان امریکن را منفجر کرد.
9. در 24 مه 1974 ، در سالگرد اعدام رهبران سازمان، چندین بمب گذاری در شرکت های امریکایی و یهودی و شرکت های سرمایه گذاری داخلی وابسته مانند شرکت بیمه ی پورک شایر و شرکت یهودی تکنو وایس، به راه انداختند.
10. در 26ژانویه 1975 ، در پی ورود کسینجر – وزیر امور خارجه ی امریکا – به ایران و ابراز مخالفت با وی بمب گذاری هایی در کشت و صنعت نراقی و شرکت بیمه ی امریکایی جان دیر انجام دادند.
11. در 10 مه 1975 به هنگام بازگشت شاه از امریکا و در واکنش به کشته شدن 9 تن از اعضای سیاسی سازمان در 19 آوریل 1974 ( بیژن جزنی ، حسن ضیاظریفی، عزیز سرمدی، مشعوف کلانتری ، مصطفی جوان خوشدل ، کاظم دوالانوار، محمد چوپان زاده ، احمد جلیل افشاری) با خودرو جان ترنر و ژنرال شفرروز ، مستشار امریکایی در ایران درگیر شدند ، دو سمت خودرو را بستند و با مسلسل آن را به گلوله بستند.
12. در 3 جولای 1975، طرحی برای سوء قصد به جان دانلد ارونا، یک دیپلمات امریکایی ، اجرا شد. تروریست ها راه خودرو خدمت امریکا را در تقاطع هاشمی – خردمندی بستند و به روی آن آتش گشودند اما به دلیل تاریکی درون خودرو یک کارمند ایرانی سفارت اشتباهاً کشته شد.
13. در پی این حمله یک بمب بزرگ در انجمن ایران – امریکا برای یادبود جنبش سی تیرماه 1331 و بمب دیگری در کنسولگری انگلستان در مشهد که بخشی از ساختمان را تخریب کرد ، کار گذاشتند.
14. در 27 آگوست 1976، سه کارمند شرکت بین المللی راک ول در کالیفرنیا که برای یک مورد جاسوسی سری به نام «ایبکس» به ایران آمده بودند به قتل رساندند. د رهمین سال یک بمب قدرتمند در شهرداری شمیران منفجر کردند.
15. 11 مه 1975، قتل کلنل پاول شیفر و کلنل جک ترنر ، افسران نیروی هوایی امریکا که در مأموریت در ایران بودند.
16. در سال 1979 در جریان گروگان گیری و اشغال سفارت امریکا بیست و پنج نفر از مسولین سازمان مجاهدین در گروگان گیری از افراد عمل کننده بودند که توجه شما را در این رابطه به فیلمی که یکی از مسولین مجاهدین در مقابل سفارت امریکا دارد مصاحبه می کند جلب می کنم این فیلم فقط یک بار از تلوزیون ملی ایران پخش شد
http://www.youtube.com/user/mm46368666nnsb#p/a/u/0/edeh3g4fhtY
وقتی که عملیات تروریستی در یازده سپتامبر در آمریکا به وقوع پیوست و مردم بی گناه قتل عام شدند ، درست در زمانی که تمام دنیا در بهت و اندوه فرورفته بود، و تمامی سازمان ها و گروه ها و دولت ها بدون استثنا این عمل ضد انسانی را محکوم می کردند، سازمان مجاهدین خلق در قرارگاه باقرزاده درعراق این عملیات تروریستی را جشن گرفته بودند ودرحضور مسعود رجوی و مریم قجرعضدانلو (رجوی )مشغول جشن و پایکوبی بوند و شیرینی پخش می کردند. مسعود رجوی در بالای سن در حال رجز خوانی برای آمریکا بود. وی دست به کمر زده بود و با اشاره به القاعده و شخص بن لادن می گفت ( این اسلام ارتجاعی است که این طور پایه ها و ستون های امپریالیسم آمریکا را به لرزه در آورده است. بیت ال عنکبوت اشاره به ساختمان دو قلو تجارت جهانی آنها که شاخص و سمبل قدرت آنها بود با خاک یکسان کرد و با اشاره به خودش و ارتش دست ساز صدام که بنام ارتش آزادیبخش نام نهاده بود ادامه داد وای به روزی که اسلام انقلابی با شاخص انقلاب مریم وارد صحنه شود آنموقع است که بیت ال ابیض و تمام قدرت این ببر کاغذی محو خواهد شد )

سازمان مجاهدین تا بحال نتوانسته از طریق سوارشدن روی موج موارد نقض حقوق بشر در ایران خودش را مطرح کند. چونکه خودشان یکی از نقض کنندگان اصلی حقوق بشر هستند برای اولین بار در تاریخ سازمان دیدبان حقوق بشراز سازمانی که در قدرت نیست به عنوان یک سازمان نقض کننده حقوق بشردر سال 2005 نام برده می شود . از سوی دیگر بیش از چهارده ماه است که خانواده های بعضی از اعضاء سازمان برای دیدار با فرزندان خود به جلو کمپ اشرف رفته اند که به دستور آقای مسعود رجوی اجازه ملاقات داده نمی شود بلکه برعکس دستور داده که خانواده ها مورد ضرب و شتم قرار بگیرند که فیلم آن ضمیمه است . http://nejatngo.org/Storage/media/Report/MEK_Throw_Stones_Families_T.wmv
جناب پرزیدنت اوبا ما
وزارت خارجه آمریکا نام سازمان مجاهدین خلق ایران و یا نام دیگر آن شورای ملی مقاومت ایران را در لیست تروریستی قرار داده است . این کار را در حالی انجام داد که اطلاعات ذیقیمتی که الان دارد در اختیار نداشت. در گزارشی که وزارت خارجه در سال 2005 در رابطه لیست تروریستی بیرون داد به درستی بیان کرده بود که سازمان مجاهدین یک فرقه بالقوه خطرناکی است که با توجه به آموزش های ویژه ای که دیده اند و تشکیلاتی که دارند این پتانسیل را دارا می باشند که در هر زمان تبدیل به سازمان خطرناکی شوند. که نمونه بارز آن 17 ژوئن 2003 بود که به محض دستگیری مریم رجوی به دستور تشکیلات نفرات خود را در خیابا ها به آتش کشیدند. اگر اعتراضات مجامع بین المللی و حقوق بشری نسبت به این مسئله نبود یکی از بزرگترین فجایع انسانی در حال شکل گیری بود .
همان طور که در گزارش مذبور آمده به درستی به علائم فرقه بودن آنها اشاره کرده است . در این رابطه اشاره کنم که گزارش وزارت خارجه در سال2005 و 2006 هرچند که کامل نیست اما به مواردی اشاره کرده است که ده ها نمونه از هزاران نمونه عملکرد این فرقه تروریستی است.
باتوجه به اطلاعاتی که وزارت خارجه و ام ای ارتش آمریکا پس از بیش از ده هزار ساعت مصاحبه دارند که منبع اطلاعات ذیقیمتی است و پس از گزارش «رند» ، نباید به این فرقه آزادی عمل داد که دروغ های خود را تحت عنوان اخبار به نمایندگان و سناتور های مجلس و شخصیت های سیاسی آمریکا بدهند .بلکه باید با ابقای آنها در لیست تروریستی آب پاکی بر دستشان ریخته شود که نتوانند مجامع بین المللی و دولت آ مریکا راگول بزنند. در این رابطه در خواست سخنگوی مجاهدین در آمریکا آقای علیرضا جعفرزاده را رویت نمائید که خود بازگو کننده وضعیت تشکیلات سازمان در آمریکا است .
در پایان چند سند را ضمیمه کرده ام که ماهیت و ایدئولوژی سازمان مجاهدین خلق ایران را بیشتر برای شما روشن می کند و مهر تائیدی بر این نوشته است :

فیلم شرکت مجاهدین خلق در گروگان گیری سال 1358
بیایید ویتانی دیگر برای امریکا بسازیم ( نشریه انگلیسی زبان مجاهدین – آپریل 1980)
نامه به امام خمینی ( نشریه انگلیسی زبان مجاهدین – آپریل 1980)
سئوالات بی پاسخ در خصوص حمله نظامی امریکا به ایران ( نشریه انگلیسی زبان مجاهدین – جون 1980)
ترانه ی » جنگ با امریکا » که ترانه ای حماسی می باشد .
http://www.youtube.com/user/mm46368666nnsb#p/a/u/0/edeh3g4fhtY
http://nejatngo.org/Storage/media/Report/MEK_Throw_Stones_Families_T.wmv

Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)
Letter to Imam (Khomeini) (pdf).
(Mojahedin English Language paper April 1980)
Some questions unanswered regarding the US military invasion of Iran (pdf).
(Mojahedin English Language paper June 1980)
http://iran-interlink.org/fa/?mod=view&id=8477
img src=”https://mohamadkarami.files.wordpress.com/2010/08/jafarzadeh20self20emulation12.jpg?w=228″ alt=”» title=”jafarzadeh%20self%20emulation[1]” width=”228″ height=”300″ class=”aligncenter size-medium wp-image-708″ />
oyanyoldash@yahoo.com  محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s