نامه ای از خانم مریم سنجابی جهت انتشار اصلی ترین هدف ما جلوگیری از به کشتن دادن تعداد دیگری از عزیزانمان در اشرف است


دو روز پیش متوجه شدم در یک اطلاعیه شورا همچنان با همان ادبیات تکراری و سخیف سازمان مجاهدین نوشته شده که سه مزدور جدید از طرف سفارت ایران اعزام شده که … و هم چنین اشاره به سخنگوی وزارت دفاع نموده بودند که این موضوع چه ربطی داشته ومثل همیشه شروع به مارک زدن نموده اند

این مطلب بسیار ساده است چونکه هرکس که از اشرف خارج میشود بدلیل بافت نظامی ارتش و مسولیت حفاظت نفرات خارج شده تحت حفاظت این قسمت قرار دارند و این موضوع هیچ ربطی به سخنان ما نداشت وایشان نیز هیچ دخالتی نکردند و اما مطالب اصلی…

اولا می خواستم مطرح کنم من و دوستانم بنا به درخواست خودمان خواستیم تا مطالب هرچند کوتاه و غیر قابل انکاری که سالیان از نزدیک شاهد ان بودیم را به اطلاع سایرعزیران و دوستان و مردمانیکه که هیچ اطلاعی از این سازمان مخوف و مخفی ندارند برسانیم

دومأ عمده ترین و اصلی ترین هدف ما جلوگیری از به کشتن دادن تعداد دیگری از دوستان و عزیزان ما در اشرف است چرا که کادر رهبری این سازمان بیش از هرکس دیگری خودش میداند که قصد کرده تا آخرین نفرا را در اشرف به کشتن بدهد و این را نیز اعلام کرده که ما از اشرف تکان نخواهیم خورد و اماده نبردیم و این حرف ما نبود بلکه نقل قولی بود بس!

وسومأ ما مطالب بسیار روشن و قانع کننده ای از اصول اولیه حقوق بشر در دنیا را مطرح نمودیم که در این سازمان رعایت نمیشود که البته مجددا» خواهش میکنم و تاکید میکنم اگر یک خط حداقل یک بند از سخنان من اشتباه و یا غلط بوده همان را تکذیب کنند که صد البته نه زیاد گفتیم هیچ که حداقل من بر اساس وجدان و اخلاق تا جاییکه توانستم سخنان را احترم امیز تهیه نمودم

اگر چه شما همه مستحضرید که از بام تا شام ازسیمای مقاومت گرفته تا سایت های این سازمان را که باز کنی از اول تا اخر ان چیزی جز فحش نامه یا تمجید از رهبری این سازمان نمی یابی و دیگر اینکه در دنیا همه زاده شده اند که یا اهالی این سازمان را بکشند و از بین ببرند و مزدور و خائن هستند و یا اینکه بایستی از انها حمایت کرده و رهبری سازمان را بپرستند و در رکاب انها باشند. این هم که البته از سخنان خود اقای مسعود رجوی است که همواره گفته یا باماهستند یا برما ودر این دنیا فقط بایستی مرا بپرستید و بس!

(البته فکر میکنم اقای مسعود رجوی فراموش کرده که در طی 25سال گذشته چگونه درهمکاری کامل با صدام حسین و کادرآمریکایی ها بوده …)

حال سخن اصلی ام این است و میخواهم از همین کانال شما استفاده نموده و مطرح کنم

تمام سخن های من و دوستان, تماما» حقیقتی اشکار و غیر قابل انکار در این سازمان بوده و طبق درخواست های مکرر قبلی و بر خلاف روش های این سازمان حاضرم در هر دادگاه بین المللی و هم چنین هر مناظره تلویزیونی که شخص خانم مریم رجوی حاضر باشند و یا نماینده ای بفرستند یک به یک را پاسخ دهم … مطلب کم ندارم که هیچ ناگفته ها بسیار است و ایشان را به چالش می طلبم

ازآنجا که میدانم همچنین جرئتی در آنان نیست پس فقط یک نکته را می خواهم به انها بگویم لطفا سکوت کنید. سکوت و فقط سکوت. و بیش از این دیگر دروغ و نیرنگ به کار نبرید. کمی به خودتان بیایید و برای یکبار هم در عمرتان شده کمی منطقی باشید حداقل به خانم مریم رجوی می خواهم بگویم کمی با خودت صادق باش. این همه وقت که میگذاشتی و روزها و روزها برای ما نشست می گذاشتی کمی هم به ان دختران و پسران بیگناه فکر کن که مسئول جان آنها هستی آیا به واقع همه آنها بایستی جانشان را برای مسعود رجوی فدا کنند راستی بس نیست دیگر؟

آیا این همه محدودیت های طاقت فرسا و دیوانه وار و دیکتاتوری در اشرف بس نیست؟ ایا از فشار ها و اشک های مردان و زنان جوان اشرف که در زیر این فشار ها در نشست ها و غیره هستند خبرنداری؟ …اگر از دل انها خبرنداری حداقل من که از بسیاری خبردارم که فقط آرزوی مرگ دارند وبس …

شاید که خودت بهتر از هر کس بدانی که چه گونه درسه سال گذشته و بخاطرهیچ چگونه مرا این قدر تحت فشار گذاشته بودید و حتما هم میدانی چگونه مرا از سرکار و مسولیت ام به اجبار برداشتید.

و حتما خودت هم بهتر از هر کسی میدانی که چه سختی های دیگری را نیز برما روا داشتی. راستی اگر فرصت کردی سری به سایت پارس ایران بزن من بطور اتفاقی مطالب آن را دیدم که البته هرچند مختصر و کوتاه ولی از من نیز نامبرده شده بود.

—-

لینک به مطلب مورد اشاره خانم سنجابی در سایت پارس ایران
http://pars-iran.com/indexf.php?mod=view&id=404

… از محمد پرسيدم كه آيا در همان دوره زنان نيز زير شكنجه بوده و اساسا زندان زنان نيز وجود داشته است؟

محمد گفت بله، زندان زنان نيز ديوار به ديوار زندان ما بود . يك روز كه از دريچه هواكش سلول به زندان زنان نگاه ميكردم ، ديدم كه محبوبه جمشيدي (رئيس سابق ستاد ارتش آزاديبخش و مسئول فعلي حفاظت مسعود رجوي ) موي سر مريم سنجابي را گرفته و در زير مشت و لگد كشان كشان او را دارد ميبرد. همچنين فرح حاتميان ويك زن ديگر بنام اشرف را درمحوطه زندان زنان ديدم.

در حال حاضر مريم سنجابي دفتر دارفرماندهي قرارگاه دوم است و فرح حاتميان نيز در قرارگاه زنان مي باشد.

پرسيدم كه آيا نفرات وزارت اطلاعات صدام ( كه به نام مخابرات در عراق معروف بودند) را نيز در اين شكنجه گاه ها ديده بودي ؟ و آيا آنها نيز جزو شكنجه گر ها بودند ؟

محمد پاسخ داد كه من خودم نديدم كه افراد عراقي در شكنجه ما حظور داشته باشند ولي ترددات و رفت و آمد آنها را همراه با شكنجه گرها به زندان ها ديده ام .و در انتها نيز گفت كه اين پروسه از زندان و شكنجه جمعي در اواخر فروردين ماه سال 1374 جمع شد .

همينطور كه با محمد در محوطه كمپ و بين سيم هاي خاردار قدم ميزديم زنگ شام توسط نگهبانان آمريكايي بصدا درآمد …

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s