یورش به کمپ عراق جید ( کمپ اشرف ) در هر شکلی محکوم است

یورش به کمپ عراق جید ( کمپ اشرف ) در هر شکلی محکوم است
قبل از هر چیز هر گونه عمل خشونت گرائی که باعث ضرب و شتم و مجروح شدن اسیران بی دفاع در قلعه اشرف محکوم است . چونکه آن افراد اسیرانی هستند در دست فرقه جنایت کار رجوی که بیش از هفتاد و پنج درصد آنان خواستار خروج از این فرقه هستتند . و الان تبدیل به گوشت های دم توپ شده اند . چرا برای نمونه یکی از سران اصلی این فرقه در میان مجروحین یا مصدومین چه از زن ،چه مرد آنها وجود ندارد . اگر کشته شدن برای کمپ اشرف ارزش وجایگاه ویژه ای دارد ، چرا یکی از شورای رهبری لایه اول در این میان دیده نمی شود .
آقای نوری المالکی نخست وزیر عراق
شما مجری قانون اساسی هستند و همینطور اولین کسی هستید که باید به قانون احترام بگذارید اولین سوال این است . به چه دلیل قانون ها وتبصره هائی که مجلس و دولت تصویب کرده در رابطه با
سران اصلی سازمان مجاهدین به اجرا نگذاستید . سیستم قضائی عراق چندین بار حکم بازداشت دست اندرگاران و سران اصلی را صادر کرده است به چه دلیل اجرا نکردیده اید ؟ آیا این یک رابطه سوال برانگیز نیست ! آن موقع شما اعضاء پائین را که تبدیل به گوشت دم توپ شده اند را مورد ضرب وشتم قرار می دهید و بر روی آنها آتش باز می کنید . این کدام قانونی است که چنین حکم می کند ؟
اکثر افراد ی که بالاجباردر این کمپ مستقر هستند خواهان آزادی از مناسبات سرکوبگرانه این فرقه می باشند ، با دستگیری سران و مسئول بالای این فرقه که خود شما آنها را می شناسید ، باعث برهم خوردن نظم سرکوبگرانه این تشکیلات مخوف بشوید که طبعا این فرصت را برای جداشدن اکثراسیران فراهم خواهید شد .
در همین جا توطعه جنایت کارانه فرقه رجوی را که از سال 2003 برای چنین روزی برنامه ریزی کرده بودند را افشاء می کنم .
قابل توجه سازمان ملل متحد ،کمیسیون حقوق بشر ، کمیساریای عالی پناهندگان ، سازمان عفو بین الملل و……. آقای نوری المالکی .
از سال 2003 که صدام جنایت کار سقوط کرد و این فرقه توسط نیرو های امریکائی خلع سلاح شدند . در نشست های مختلف که در ستاد های اف – ام آن زمان برگذار می شود . دنبال راه کار های بودند که اگر یک باره به آنها دستور داده شد که باید اشرف را ترک کنند چه کار کنند ؟ 1- خودسوزی های فردی مانند 17 ژوئن 2003 ، که پس از مواجعه شدن با انعکاس منفی آن در مجامع حقوق بشری که بر علیه خود فرقه تمام شد آن را کنار گذاشتند . 2- اعتصاب غذاء عمومی که در آن کلیه نفرات می بایست شرکت می کردند . که در این رابطه بتخانه ای بنام مسجد ضرار در عرض یک ماه ساخته شد . در حالی که 20 سال بود در این قلعه بودند به فکر ساختن مسجد نیفتاده بودند . و مسجد محل اعتصاب زنان بود و مابقی در سالن های عمومی هر قرارگاه . 3- درست کردن دیوار گوشتی در مقابل در ورودی قراگاه و یا مسیر های که بخواهند وارد قرارگاه بشوند ( با نام مستعار تجمع در مقابل درب ها و بستن جاده های اصلی ) ( همان کاری که در ضلع شمالی با خوابیدن در روی جاده اصلی مانع تردد خودرو ها میشوند . 4- درست کردن تیم های ویژه برای حفاطت از شورای رهبری لایه بالا که در ستاد ها و مراکز مشخص حضور داشتند . که پس از آن قرار شد زنان شورای رهبری فقط در محل های مشخص شده شب ها استراحت کنند . که این تیم ها مجهز به بی سیم و سرنیزه و چماق بودند . 5 – در صورتی که سر مسله اخراج از کمپ وضوع جدی شود : اگر ارتش امریکا با تشکیلات سازمان طرف حساب باشد تا نقطه ای با ارتش امریکا ادامه می دادند که به درگیری کشیده نشود . اگر سراین موضوع با ارتش عراق طرف حساب می شدند درگیر هم می شدند تا با سنگین بها گرفتن از ارتش عراق کمپ اشرف را خالی کنند . من در نشست های اف – ام 7 بودم که مدتی ان نشست ها توسط فائزه محبت کار برگذاز می شد و پس از مدتی توسط مهناز شهنازی برگذاز می شود . دوبار هم که توسط مژگان پارسائی برگذار شد ، اکثر افراد قرارگاه هفت که فرار کرده اند و تعدادی در اروپا هستند از شاهدان این موضوع هستند . – این فرقه همیشه این در تحلیل های خود این مسله را مورد برسی قرار می داد که یک روزی با نیروهای امریکائی یا عراقی سر مسله اخراج کردن فرقه از این محل با این مسله مواجعه خواهند شد . پس به طور ساده آن را از دست نخواهد داد با سنگین ترن بهای ممکن از طرف مقابل حاضر به ترک این قلعه خواهد شد .
هشدار به آقای نوری المالکی
مواظب توطئعه ای که این فرقه جنایت کار و تروریست کشیده است باشید که در این دام نیفتید . همین طور که در این دو- سه حرکت آنها این برای شما روشن شده که آنها به عمد قصد درگیر شدن دارند .آنها این رادر دستور کار خود دارند که به هر شکلی این اسیران را قربانی کنند واز خون آنها برای تبرئه جستن خودشان از مواجهه شدن با دادگاههای که باید در ان دادگاه ها پاسخ گوی جنایت علیه جوانان ایرانی و وطن فروشی و خیانت به ……. استفاده کنند پس مواظب اقدامات خود باشید .
در وحله اول با این اسیران در فرقه رجوی به بهترین شکل ممکن باید برخورد شود و کلیه امکانات رفاهی و در مانی در اختیار مجروحین قرار داده شود سهم این قربانیان را از رهبران جنایت کار فرقه همیشه جدا ببینید . این افراد را در مکانی اسکان بدهید که سازمان های بین المللی به راحتی به انها دسترسی داشته باشند. با دستگیری سران جنایت کار فرقه که در عراق هستند آنها را به یک دادگاه ذیصلاح و صالح بدهیدکه محاکمه کنند و از مجموعه رسانه های عمومی هم پخش شودکه همگان شاهد ان باشند .
oyanyoldash @yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s