هر گونه اتفاقی برای خانواده صانع ژاله پیش یاید شما مسئول آن هستید

هر گونه اتفاقی برای خانواده صانع ژاله پیش یاید شما مسئول آن هستید
بعد از کشته شدن صانع ژاله آقای علی جوانمردی خبر نگار صدای امریکا در یک شاهکاری که می خواست فیل هوا کند ، اقدام به پخش این خبر کرد . آن هم به شیوه صدای امریکا و سازمان محبوبش . البته سیاست صدای امریکا برهمگان روشن است . آقای جوانمردی ادعا دارد در واشنگتن است و از آنجا یک موضوع مهمی را افشاء می کند . با برادرو دوست صمیمی صانع و سه تن دیگر از اقوام نزدیک صانع مصاحبه می کند . آقای جوانمردی در اوج ناجوان مردی تمام این حرکت را آگاهانه انجام می دهد ، حال خوب است به موارد زیر پاسخ بگوید . آقای جوانمردی شما به خاطر کارتان بهتر از هر کس می دانید وقتی که در تظاهرات کسی کشته می شود ، وزارت اظلاعات سریعا به سراغ خانواده آنها می رود . تمام سیستم ارتباطی آنها از قبیل اینترنت ، تلفن ، تردد های که به منزل آنها می شود و…….کنترل شدید می کنند . به قول شما وزارت اطلاعات خانواده آنها را تهدید کرده اند ، در صورتی که در این باره صحبتی کنند برادران صانع را و دستگیر کرده و احتمالا اعدام کنند ……..
با این اگاهی شما زنگ می زنید به برادر صانع و مصاحبه می کنید . با دوست صمیمی وی مصاحبه می کنید . دقیقا همان چیزی است که وزارت اطلاعات می خواهد برای به دام انداختن ، وصله زدن ، برای اعدام ، یعنی یک نفر و شاید هم چند نفر دیگر برای اعدام ، به خاطر ارتباط با بیگانگان و رادیو های بیگانه …….مارک های دیگر. با توجه به اینکه صدای آنهاهم پخش شده است . این همان حرکت کثیفی است که شما با تقلید از سازمان محبوب خود انجام می دهید .
موضوع بعدی این است که شما بنا به گفته خودتان از واشینگتن گزارش می دادید . سوال این است شما که سالیان در ایران نبودید ، خانواده صانع ژاله را هم نمی شناختید ، چطور شما صانع را در این میان شناسائی کردید ؟ چطور شماره تلقن برادر صانع را پیدا کردید و پای خط آوردید ؟ چطور دوست صانع که با وی به تظاهرات رفته بود را شناسائی کردید ؟ از کجا وی را پیدا کردید و پای خط آوردید ؟ و همین سوالات در رابطه با دیگر اقوام صانع که شما چطور آنها را پای خط آوردید؟ و سوالات زیاد دیگر…… قانونمند این است وقتی چنین اتفاقی برای خانواده ای پیش می آید پیدا کردند افراد آن خانواده بسیار دشوار خواهد بود . بخصوص که مسله سیاسی در ایران ، در روز 25 بهمن که تمام دستگاه اطلاعاتی بسیج آن است که نگذارد خبری به بیرون درز کند . حال یک علامت سوال بزرگی به انداره خودتان بر روی شما هست که آیا اینها یک سناریو از قبل نبوده که توسط سازمان مجبوب شما تدارک دیده شده بوده ؟؟
آقای جوانمردی : شما که یکی از هوادران سازمان مجاهدین خلق ایران هستید ، که فعالیت ها و ارتباطات شما با این سازمان بر کسی پوشیده نیست . دقیقا همان خط کثیف سازمان مجاهدین است که باعث اعدام زندان سیاسی معرفی هم چون علی صارمی ، جعفر کاظمی ، محمد علی حاج آقائی و… را دامه می دهید . همگان می دانند سازمان مجاهدین وقتی پشت یک زندانی سیاسی می رود و به خود می چسباند ، حربه ای می شود در دست رژیم که به جرم ارتباط داشتن با سازمان مجاهدین حکم اعدام وی را صادر کنند . دقیقا کپی آن دارد اجرا می شود . مصاحبه های که با کاظمی و حاج آقائی در تلویزون سازمان مجاهدین با این افراد پخش شد .
هرگونه اتفاق و حادثه ناگواری که برای این خانواده داغدار که عزیز ترین عزیز خود را از دست داده پیش بیاید. تماما مسئولیت آن بر عهده شخص شما می باشد که باید از همین تریبون صدای امریکا به مردم ایران پاسخ بدهید .
oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s