هزیان گویی های قبل از کماء رفتن آقای رجوی

هزیان گویی های قبل از کماء رفتن آقای رجوی
بعد از جریان انقلابات تونس و شلوغی های مصر و الجزائر آقای مسعود رجوی دوباره از هول حلیم به داخل دیگ افتاد. برای اینکه از قافله عقب نماند خالی بندی ها و بلف زدن هایش اوج گرفت ، این بار به ادعا های جدید وی مرغ پخته هم خنده اش گرفته است توجه کنید .
پیام 30 ژانویه خطاب به مردم ایران خروش بهمن فراخوان به اعتراض و قیام علیه دیکتاتوری – مسعود رجوی ۹بهمن ۱۳۸۹
( اشرف می‌ایستد و دنیایی را به ایستادگی برمی‌انگیزد……… ا کثریتها و نمایندگان منتخب بیش از یک میلیارد مردم دنیا به حمایت می‌آیند …. اکثریت مجمع پارلمانی شورای اروپا که مجالس ۴۷ کشور را نمایندگی می‌کند به موقعیت قانونی مجاهدان اشرف تحت کنوانسیون چهارم ژنو گواهی می‌دهند و با استناد به حکم دادگاه اسپانیا و اساسنامه دادگاه بین‌المللی جنایی، کشتار وحملات مالکی و رژیم در اشرف را «جنایت جنگی» می‌شناسند……. زمین و زمان علیه دیکتاتوری به لرزه درآمده است …. ).
آقای رجوی اگر این ادعا های شما درست است پس چرا شما کماکان در مخفیگاه غیبت صغرا دارید ؟ فکر نمی کنی به این ترتیب از خلق قهرمان عقب می مانید . نکند فکر می کنید خلق قهرمان باید تمام خون ها را بدهد و آخوند ها را سرنگون بکند ، آن وقت با دو تا اسب سفید به دنبال شما واعیال که در نقش رئیس جمهور شب تا صبح در حال مشق و تمرین است بیایند . فرش سفید در زیر پای شما پهن کنند و در ضمن در همانجا حکم اعدام ها خود را امضاء کرده تحویل شما بدهند که چرا در سرنگونی تاخیرداشته اند .
ازکنار گود که چه عرض کنم ، ازمخفیگاه غیبت صغرا دائم می گوید لنگش کن آبی گرم نمی شود . به فرمان شما آقای رجوی با توطئعه های که سازمان مجاهدین خلق بر علیه زندانیان سیاسی در بند پاسداران می کنند ، تنوره اعدام زندانیان سیاسی روز به روز داغ تر می شود که باعث وبانی این اعدام ها شما هستید .قسمتی دیگر از پیام آقای رجوی توجه کنید . ( ما خدا روزگار هیچ خلقی را تا آن زمان که خود بر نخیزد و قیمت ندهد، تغییر نمی‌دهد. آزادی را رایگان به کسی نمی‌دهند. حق ملت ایران فقط گرفتنی است، کسی آن را در یک سپیده دم رویایی به ما هدیه نخواهد کرد …… مرعوب تنوره کشیدن دیو ولایت نشوید. آتش قیام،دیگر بار، می‌تواند و باید، از زیر خاکستر خیانت، شعله بکشد. بهای آن را هر چه که باشد، باید بپردازیم …… زنجیرهای اختناق البته مانع حرکت و قیام است والا مردم ایران یک روزه این رژیم را جارو می‌کردند. با این حال از فردا، خروش بهمن را در هر کجا و به هر میزان و به هر ترتیب که می‌توانید در هر کوی و برزن طنین‌انداز کنید ……) .
شما که ادعا می کنید بیش از یک میلیارد از مردم دنیا از شما حمایت می کنند حتما هفتادو پنج میلیون ایرانی هم جزء آن است . سوال ؟ می شود بگوید آن زنان و مردانی که بیش از سیزده ماه است پشت نرده های کمپ اشرف در انتظاردیدار عزیزان خودشان هستند کجائی هستند . از کره مریخ که نیامده اند ؟ همان خلق قهرمانی هستند که گارد های ویژه شما با تیر و کمان آنها را زیر باران سنگ و قطعات آهن شبیهه گلوله قرار می دهند . اگر سلاح در درست داشتند به جای باران سنگ با گلوله از آنها استقبال می می کردید جرم آنها چیست ؟
شما که ادعا کردید اکثریتها و نمایندگان منتخب بیش از یک میلیارد از مردم دنیا به حمایت می آیند ؟ سوال این است که اقای رجوی شما می دانید یک میلیارد چند عدد صفر دارد که چنین ادعائی کرده اید . در ثانی چرا این یک میلیارد نفر و 47 کشور، شما را از عراق جنگ زده بیرون نمی برند ؟ در ضمن می شود این 47 کشوری که در پارلمان شورای اروپا هستند را نام ببرید
oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s