افشاء چهره مجاهدین که تحت پوش جنبش سبز در اروپا فعالیت می کنند

افشاء چهره مجاهدین که تحت پوش جنبش سبز در اروپا فعالیت می کنند
در جریانات اخیرایران باند رجوی ( سازمان مجاهدین ) وقتی که از توده مردم یک فاز عقب افتاده ، به شدت تکاپو افتاد که بخواهد خلاء ایجاد شده را با نیرنگ و فریب پر کند . در این رابطه تعدادی از مسولین خود را در کشور های مختلف اروپا و امریکا و کانادا برای این کار گماشت . این افراد اقدام به ساختن انجمن ها و کمیته های حقوق بشری کردند که هرکدام هم یک نام بی مسماء برخود نهادند . به عنوان مثال در فرانسه : دو – سه نفر از زنان بدون لچک به سر و دو – سه تا مرد شورای همبستگی ملی با قیام مردم ایران را ساختن که تحت همین نام در شتله پاریس مردم را گول می زدند ، برای کارنوال ناورنی دعوت می کردند که مریم قجر عضدانلو ( مریم رجوی ) در آن سخنرانی کرد . ویا مهرداد فتحی : گزارشگر حقوق بشر ( البته نام برده به عمد از این نام استفاده کرده است چونکه کمیته گزارشگران حقوق بشربا وی هیچ رابطه ای ندارند . مهرداد فتحی خیلی تلاش کرد که وارد این کمیته شود اما به خاطر شناخت ماهیت وی او را تردد کردند . ) و تنها عضوانجمن آن خودش است ، در هرکجا که سلطنت طلب ها برنامه داشته باشند جزء کمیته آنها فعالیت می کنند ، برای کارنوال ناورنی برای ایرانیان از طریق ایمیل دعوت نامه می فرستاد .
در المان : کمیته همبستگی برای ایرانی آزاد را ساختن که هموطنان درالمان طی این مدت فعالیت های آنها را دیده اند ، به خصوص سفر اخیر مریم قجر عضدانلو که برنامه های تبلیغاتی واستقبال و ….. با آنها بود .
در هلند علیرضا کاظمی : حزب یاب شبکه جوانان پیشرو را ساخت . در هر کشوری چند نفر به ساختن یک چنین انجمن های اقدام کردند . گماشته گان در ظاهر اعلام می کنند که با این باند مافیایی ارتباطی ندارند اما در عمل خط این باند مافیایی را پیش می برند ، برای فرقه حمایت کسب می کنند . ابزار کار این انجمن های دست ساز عبارت است از : عکس شهدای جریانات اخیر ایران ، عکس های از درگیری های خیابانی و تظاهرات مردم در خیابانها ی تهران ، دست چین کردن اخبار از روزنامه های داخل کشور و از سایت های مربوط به جنبش سبز و دیگر مخالفین .، که این اخبار را به طور دلخواه دست چین وتنظیم می کنند ، تحت عنوان اخبار داخل کشور و غیره به صورت خبر نامه یا بولتن خبری به خورد خارجی ها میدهند ، در سایت های خودشان انعکاس می دهند .
دراین مقاله پرده از چهره یکی از این افراد به نام علیرضا کاظمی ( علی زباله ) در هلند که حزب یاب شبکه جوانان پیشرو را ساخته است پرده برمیدارم ، تا هموطنانی که در هلند زندگی می کنند این باند را خوب بشناسند وگول حرف های آنها را نخورند و هوشیار باشند .
علی رضا کاظمی قبل از سال هفتاد در هلند در شهر زباله زندگی میکرد ، به همین خاطر به وی علی زباله گفته می شد . در آنجا در ارتباط با سازمان فعالیت می کرد که پس از مدتی به او دستور داده شد که به عراق منطقه مرزی برود ، وی به معبد فرقه در عراق یعنی به اشرف آمد . پس از گذراندن آموزش های پایه در یگان های رزمی سازمان دهی شد . پس از مدتی به بخش انتظامات اشرف یعنی حفاظت اشرف فرستاده شد ، مدتی هم در گشت حفاظت سازماندهی شد پس از یک سا ل بنا به درخواست خودش به یکان های رزمی انتقال داده شد . این ده سال اخیر یعنی تا اواسط 2004 وی در قرارگاه های رزمی بود. رده تشکیلاتی وی ، ام – جدید (معاون بخش جدید ) بود . در مدت زمانی که در یک ستاد بودیم وی از افراد دو آتشه فرقه در نشست ها بود که سینه چاک می داد . بر اثر دشنام و توهین به دیگران گلو خودش را جر می داد . پس از سقوط صدام حسین پدر مادی و معنوی رجوی ، مقداری که فضا در داخل مناسبات باز شده بود ، حدود 800 تن از اعضاء مخالف از این فرقه جدا شدند که در شمال قرارگاه در کمپ امریکائی ها به سر می بردند ، من هم یکی از آن افراد بودم . در اواسط سال2004 یک روز آقای علیرضا کاظمی هم به امید رفتن به خارج به کمپ آمد . در همان ساعات اولیه با افراد کمپ بر سر مواضع فرقه رجوی در گیر شد . وی به شدت از سازمان دفاع می کرد و می گفت من با سازمان هیچ مشگلی ندارم ، فقط آمده ام که از این طرق به خارج بروم که در آنجا فعالیت بکنم . به خاطر توهین های که به نفرات کمپ کرده بود نیروهای امریکائی جرئت نمی کردند که وی را تنها بگذارند ، می دانستند که حتما نفرات به وی آسیب می رسانند . در عرض 48 ساعتی که وی را در کمپ نگه داشتند دائم در مقابل چادر وی دو سرباز مسلح ایستاده بود. برای غذا خوردن یک تیم چهار نفره وی را اسکورد می کرد، آنهم در آخرین زمان غذا خوری می آوردند که نفرات نباشند . در یکی از همان زمانها ی غذا خوری من با توجه به شناختی که از قبل با او داشتم با وی صحبت کردم ، شرایط کمپ را توضیح دادم گفتم پس سرت را بینداز پائین و با کار کسی کار نداشته باش ، مجدد شروع به توهین کردن کرد و گفت که من با سازمان هیچ مشگلی ندارم و آمده ام که از اینجا به خارج بروم و در انجا فعالیت بکنم ، این را مکتوب به مقامات امریکائی هم داده بود . و آنها هم وقتی وضعیت وی را این طور دیدند بعد از 48 ساعت به مجاهدین پس دادند ، گفتن که از اینجا به خارج کسی را نمی فرستند . در موقعی که می خواستند وی را از کمپ خارج کنند ، بیش از دوازده سرباز او را اسکورت می کرد و تمامی نفرات کمپ در دو طرف سیم خاردار ایستاده بودند و او را هو می کردند و پیام های ویژهای برای مریم قجرعضدانلو و مسئول اول فرقه میفرستادند . پس از یک ماه سازمان اقایان : علیرضا کاظمی – نورالله زاهد – منصور اسماعیلی که هرسه از مسئولین سازمان بودند ، از عراق آن زمان که هیچ یک از اعضاء سازمان اجازه تردد کردن نداشتند . هر سه رابه وسیله قاچاقچی سازمان ( مسعود کرده ) از عراق به ترکیه و از ترکیه به هلند آورد . آقای کاظمی از زمانی که به هلند آمده در تشکیلات فرقه بود و فعا لیت می کرده است .
رادیو زمانه مصاحبه ای با علیرضا کاظمی انجام داده است که دوبار سوال می کند <>
علی رضا کاظمی جواب خیلی گرد و کلی می دهد و می گوید <>
هدف پنهان آنها درواقع پیش بردن خط و خطوط فرقه رجوی است ، به دست آوردن حمایت پارلمانتر ها ، شخصیت های سیاسی و گول زدن مردم کوچه و خیابان برای جمع آوری کمک مالی با بهانه های مختلف است . که بارزترین شاخص کار کرد این باندها، بسیج گسترده تبلیغاتی برای جمع آوری سیاهی لشگر برای کارنوال مریم قجر عضدانلو در ناورنی بود . در خاتمه باید بگویم که اینها همان گرگ های هستند که به لباس میش در آمده اند . باید از اینها دوری جست . در تمام کشور های اورپائی و امریکائی و کانادا اقدام به درست کردن انجمن هائی با پوش جنبش سبز !!؟ کرده اند. که در ظاهر اخبار و اطلاعات مربوط به جنبش سبز و شرایط ایران را انطور که خودشان می خواهند و به سود فرقه است توضیح و پخش می کنند . و در عمل این افراد را در مرور زمان به سمت سا زمان مجاهدین هدایت می کنند . و این است چهره واقعی و خائنانه این باندهای کثیف که از ماهیت ضد خلقی انها نشئت می گیرد .
oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s