نیرنگ جدید فرقه رجوی

نیرنگ جدید فرقه رجوی

از آنجائی که فرقه رجوی ( سازمان مجاهدین خلق ) به خاطرخیانت هائی که به مردم ایران کرده و کماکان ادامه می دهد ، در مزدوری و وطن فروشی در تاریخ ایران گوی سبقت را ربوده در نزد هموطنان آزاده هیچ گونه ارزش واعتباری ندارد ، برای گرد همائی که در رابطه با سالگرد سی خرداد برگذار می کند به نیرنگ جدیدی متوصل شده است .
سازمان دراکسیون های میز کتاب که در رابطه با سا لگرد سی خرداد در پاریس و حومه برگزار می کند هیچ گونه آرمی که نشان گرماهیت مجاهدین باشد نصب نمی کند . به جای آن دو عدد پرچم ایران ، تعدادی عکس شهدای جریانات اخیر ایران و همینطور عکس های از تظاهرات مردم در خیابانها ی تهران به چشم می خورد .
افرادی که در این اکسیون شرکت دارند چند عدد البوم در دست دارند که با آن ازعابرینی که گول حرف های آنها رامی خورند ، مشخصات و امضاء آنها را می گیرند که در این میتینگ شرکت کنند . در پشت این البوم ها عکس خونی ندا آقا سلطان درج شده است . وقتی که سوال می شود که این شهدا چه ربطی به سازمان شما دارد مگرآنها مجاهد بودند می گویند : ( نه اینها شهدای قیام هستند و ما هم داریم این جریان را هدایت می کنیم ! ! ؟ ما یک جبهه فرا سازمانی تشکیل داده ایم و فراخوان می دهیم . که هر کس با هر عقیده و مرامی که دارد بیاید به این جبهه سیاسی ، حتی ما از موسوی و خاتمی و کروبی و رضا پهلوی هم دعوت کردیم که به این جبهه بیایند، درب این شورا به روی همه باز است ؟ )
پس نام این جبهه مشخص می شود همان شورای ملی مقاومت است که در لیست تروریستی امریکا قرار دارد . کماکان خیلی از کشور ها آن را جزو گروه های تروریستی می دانند .
از طرفی با وقاحت تمام بدون آرم و نشانی با عکس شهدای جنبش سبزمی خواهند مردم را فریب بدهند و آنها را به این میتینگ بکشا نند .
قسمتی از مقاله آقای علی کشتگر با عنوان : به اعتبار این جنبش ملی دستبرد نزنید!
» رژیم دروغ گوی ایران و رسانه های رسمی آن در کمال وقاحت می کوشند مجاهدین خلق را به اعتراضاتی که هیچ ربطی و هیچ رابطه ای با آنان ندارد بچسبانند و مجاهدین خلق نیز به شیوه همیشگی خود با اصرار شگفت انگیزی این ادعاها را به خود گرفته اند. و این همه نشان می دهد که چگونه خشونت گرایان حاکم برای توجیه رفتار خود علیه جنبش دموکراسی خواهی و به خون کشاندن آن به این مبلغان خشونت که هیچ پایگاهی در میان مردم بویژه نسل جوان ایران ندارند نیازمندند.وقتی به سرنوشت معصومانه و غمبار ندا و نداها که در طلب آزادی جان می دهند اما از راه مسالمت آمیز پای بیرون نمی گذارند می اندیشم خونم از این همه ناراستی و نامردمی به جوش می آید.
دیروز در آرزوی قدرت، با صدام حسین عقد اخوت بستند ، پس از او کوشیدند با حکومتی که صدام را نابود کرد در پی مقاصد خود همراهی کنند و امروز نیز با چسباندن خود به جنبش دموکراسی خواهی مسالمت جویانه ملت دست به اقدام زشت دیگری می زنند و اینها همه ناشی از عشق کور به قدرت است.اگر خامنه ای و احمدی نژاد رای مردم را دزدیدند، حالا این گروه هم می کوشد در حد توان خود به اعتبار جنبش مردم دستبرد بزند. ایرانیان که در خارج از کشور همه روزه در همراهی با اعتراضات داخل ایران به گردهمائی و تظاهرات دست می زنند، باید مواظب این دستبردها باشند. » مقاله به اعتبار این جنبش ملی دستبرد نزنید حرف دل تمام هموطنان خارج کشوربه این باند مافیائی رجوی است .
محمد کرمی
oyanyoldash@yahoo.com

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s