بالاخره نگفتی آقا هادی بیرق تو کدام است

بالاخره نگفتی آقا هادی بیرق تو کدام است

من نمی گویم سمندر باش یا پروانه
موقع سوختن مردانه باش

روزگار غریبی است نازنین ، همه چیز در هم برهم است . جبهه مردم ! سفر به شهرک مزدوران اجنیبی ! یا وطن فروشان صدامی (سازمان مجاهدین خلق در حومه پاریس ) . دم از خونخواهی کشته شدگان ادامه دادن مبارزه ! در زیر ذره بین مو را از ماست کشیدن در رابطه با مسائل ایران در هر کجا که باشد ……
یک آش شله غلم کاری که خیلی از خوانندگان و دوستداران اصغر آقا کاملا مثل من قاطی کرده اند که بالاخره کدام طرفی است . این خط ها که هیچ کدام با هم جور در نمی آید . جبهه مردم در یک طرف ، جبهه وطن فروشی و ضد مردم بودن در یک طرف . ذره بین که مو را از ماست بیرون می کشد یک طرف ، چشم بستن به جنایاتی که در 30 سال توسط فرقه رجوی رخ داده یک طرف . دم از خونخواهی کشته شدگان و ادامه دادن راه میارزه از یک طرف ، چشم بستن به روی کشته شدگان مخالفین فرقه رجوی که از الان محمدی 16 ساله تا یاسر اکبری نصب ، خدام گل محمدی ، سعید کیانی ، محمد علی ملک اندی ( از هر دو چشم نابینا بود) ،هما بشر دوست ، محمد نوروزی ، قربانعلی ترابی ، جلیل بزرگمهر و……که بعضا در زیر شکنجه و بعضا حذف فیزیکی و بعضا هم خودکشی کردند از یک طرف . در یک طرف زندانهای اوین ، کهریزک ، گوهر دشت با درفش و داغ آن ، در سمت دیگر زندان های منصوری ، مقدم ، اشرف ، باقرزاده با درفش و داغ آن .
اینکه به قلب مقر فرماندهی یک فرقه تروریستی در اور – سور- واز سفر کنید که افتخار ندارد . دقیقا آنها نقطه ضعف جدی تورا پیدا کردند که از این احساس پاک عاطفی تو نصبت به خانم مرضیه استفاده کردند و خواهند کرد که پای تو را به آن قلعه الموت باز کنند . تو الف را گفتی 31 حرف دیگر راهم خواهی گفت . با تو آنچنان رفتار کردند و تا مدتی هم خواهند کرد که احساس خواهی کرد ، پریان روی زمین همین موجودات هستند که در کتاب ها آمده است . اما در وواقع این ها همان خر دجال یا عفریته های هستند که برای اغفال مردم آمدند .
راستی آقا هادی تا به حال اصلا سوالت شده که افرادی که به جرم هواداری از این فرقه در این تظاهرات های اخیر گرفتند . باعث و بانی اینکه آنها اعدام شوند کی بود ؟ یکی از همان خانم های که صورت طبیعی و چاقو نخورده داشت ، در این طرف خط از مقر فرماندهی اور – سور – واز با داخل تماس می گرفت . در آن طرف خط آن نگون بخت که نمی دانست با چه هیولائی در ارتباط است . از او عکس وگزارش می خواست که در این طرف آب آنتنی کنند . وقتی این عمل شوم را انجام می دادند جانشان را یکی مثل الله کرم که در کمین بود ازآنها می گرفت . نمی دانم با این جوانانی که توانستند فرار کنند و خودشان را به اروپا برسانند گفتگو داشتتی یا نه . آنها این موضوع را افشاء کردند که چند تن از دوستانشان این بلاء بر سرشان امده بود .
گفته بودی تا حال اینهمه مجاهد زنده! مردان شیک پوش و کراواتی با کت و شلوار نو و تروتمیز ندیده بودی ؟ آنها جسما زنده هستند . روح ، احساس ، عشق ، عاطفه ندارند به اندازه یک بچه 10 ساله قدرت عمل ندارند . آن پوشاک ها را برتن هر جسمی می توان کرد ، مهم انسانیت و فهم و شعور است که آنها فاقد آن هستند . همان آقایان کراواتی که شما دیدید با آن خنده های ملیح ، در زندان های فرقه و در دادگاه های فرقه رجوی آنچنان شکنجه می کنند که انگار سالیان آن کاره بودند . باشد که یک روز از پس پرده ها بیرون بیفتد که چند ده نفر در زیر شکنجه عالی جنابان جان باختن ، بدون آنکه کسی بداند آن ها را در بیابان های اطراف قرارگاه فرقه چال کردند .
اگر اگر فقط یک دوره در نشست های سرفصلی فرقه شرکت می کردید . مانند سال1380 آن موقع می دیدید که چگونه همان آقایان شیک پوش که در راس شان همان آقای خیلی معتبروجود دارد . بلائی به سرت می آوردند که تا هفتاد پشت تو درمقابل چشمانت حاضر میشدند .
اگر در رابطه باموارد قید شده نیاز به اطلاعات بیشتری دارید وهمین طور اطلاعات بیشتری دررابطه با فرقه رجوی و عمل کردهای آنها برخوردار شوی من و دوستانم در اروپا هستیم
اینها رانوشتم و گفتم تا وجدان های آگاه وبیدار بدانند که نباید در موقع قلم زدن مسائل را قاطی کرد

محمد کرمی
oyanyoldash@zahoo.com

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s