چرا فرقه رجوی ( سازمان مجاهدین ) در پشت پرده گود فرمان لنگش کن را می دهد

چرا فرقه رجوی ( سازمان مجاهدین ) در پشت پرده گود فرمان لنگش کن را می دهد حتی در خارجه ؟

این روزها که در جمع هموطنان در هر کجا حضور پیدا کنی ، یکی از داغ ترین صحبت ها بحث وضعیت سیاسی درداخل کشور است . همین طور نیروهای که در خارج از کشور فعالیت می کنند . بدون استثنأ در هرجمعی که بودم وقتی که اسمی از فرقه رجوی به میان می آمد هرکسی به نوعی این فرقه را نفی می کرد . ده ها علامت سوال در مقابل آن قرار می دادند و می گفتند بالاخره یک روزباید جواب این چرا ها را بدهند ، عمده ترین سوالات حول این مسا ئل بود . – به چه دلیل جوانان را در داخل کشور تلفنی گول می زنند ، با وعده های توخالی به کام مرگ می فرستند اما خودشان حاضر نیستند بهائی در این رابطه بپردازند ؟
– اگر در داخل تهدیدی وجود ندارد چرا از مسئولین و کادرهای اصلی خودشان کسی را به داخل نمی فرستند ، که این تظاهرات و اعتراضات را سازماندهی کنند این ها که ادعا دارند ( رهبر انقلاب نوین ! ) هستند ؟ – اینها اول باید برادری خوشان را ثابت کنند دم از جنبش سبز زدن پیش کش . یعنی رهبران و دست اندکاران اصلی باید ایرانی بودن خودشان را به مردم ثابت کنند . اینها حزب توده را در جیب کوچک خود قرار دادند ؟ – چرا اینها در تظاهرات و اعتراضات ایرانیان در خارج از کشور شرکت نمی کنند . در اینجا که تهدیدی برای آنها وجود ندارد ، مگر هدف یک چیز مشترک نیست ؟ – اینها از کدام شخصیت سیاسی مهمتر هستند که حاضرنیستند درانزار عمومی ظاهر شوند . – قسم حضرت عباس آنها را باور کنیم یا دم خروس را ، آنها از یک طرف می گفتند . موسوی – کروبی – خاتمی ضد خلق هستند و دستشان در خون آعشته است . الان به شدت از آنها حمایت می کنند و از مجامع بین المللی در خواست حمایت برای آنها می کنند ؟ – در گوشه اتاق نشستن و اطلاعیه دادن که کار هر ننه قنبری هم است خرجی هم که ندارد . – اینها کماکان در سال های 1358 – 59 سیر می کنند ، دور از جامعه بودند نمی دانند که مردم به خاطر عمل کرد گذشته شان چقدر از آنها متنفر هستند . با گول زدن چند نفر از پشت خط تلفن سر خودشان کلاه می گذارند و هوچی گری می کنند که ما نفر در ایران داریم .
واقعیت تلخی است که در رابطه با این فرقه وجود دارد . خان ابله ( مسعود رجوی ) و سلطانه خانم مریم قجر عضدانلو (مریم رجوی ) باید دیر یا زود به خلق قهرمان پاسخ عمل کردشان را بدهند ، در همان دادگاه خلق که ادعا دارند به خاطر جنایاتی که کرده اند محاکمه شوند .
آلان نزدیک یک سال از جنبش اعتراضی مردم ایران می گذرد . به عمل کرد اینها درکشور نگاهی بیندازی می بینی که بجز اینکه باعث شدند چند نفردر داخل به چوبه اعدام سپرده شوند کاری دیگر نکردند . از طرفی هم موضع گیری های ضد و نقیض آنها در رابطه همین اعتراضات قابل توجه است . از طرفی دیگر مروری به عمل کرد آنها در خارج از کشور بخصوص فرانسه که ( اورسواز اواز ) مرکز فرماندهی آنها قرار دارد .
روز 8 مارس روز جهانی زن : در این روز درپاریس تمامی حامیان حقوق زنان ، فرانسوی , ایرانی , آفریقایی , عرب , ….. سیاهپوست – سفید پوست شرکت داشتند . ( ایرانی ها با نماد و پرچم خود ) حتی یک نفر از این فرقه شرکت نداشت . این تنها تظاهراتی بود که حتی خبر چین های آنها هم شرکت نکرده بودند ، در حالی که در تمامی برنامه ها فعال بودند . اما در عوض روز 5 مارس سلطانه خانم قجر با تعدادی از ما بهتران که سالیان است فی سبیل الله کار میکنند ! تشکیل جلسه داد و چنین بیان کرد . نقل قول : ( به مناسبت روز 8 مارس من بيش از هرچيز مشتاقم كه از شما قدرداني كنم. تقديري از تك تك شما از صميم قلب.
اين يك تشكر متداول در هر جلسه يا سخنراني نيست. اين حتي به خاطر دوستي چند ساله ميان ما نيست ) ؟ پس چی است . و این هم کار فی سبیل الله انها ( خوشبختانه بسياري از تلاش‌هاي شما به ثمر رسيد. اعم از اكسيون‌هايي كه برپا كرديد، نامه‌نگاري‌ها،گفتگوها با مطبوعات، نوشتن مقاله‌ها و كتاب‌ها،شركت در اجتماعات و ملاقاتها، مراجعه‌ها به نهادهاي دولتي و حقوق بشري ) ؟
در تظاهرات 22 بهمن : همین طوردر راهپیمائی 17 بهمن ، که بیش از دو هزارنفر شرکت کرده بودند . از فرقه فقط خبر چین ها یشان بودند . به جای آن اینها در روز 25 بهمن برنامه راهپیمائی و سخنرانی برگزار کردند . در این باره از ب – ق , سوال کردم خوب در برنامه شان شرکت کردی چند نفر بودند . گفت اگر من هم شرکت می کردم شاید پنجاه نفر می شدند آنهم نصف بیشترش افغانی ها بودند . در این مدت که به حمایت از داخل کشور در پاریس تظاهرات های مختلف برگذار شده است . فقط یک مورد بود که در میدان باستیل پنج – شش نفر از این فرقه با یک پرچم و عکس سلطانه خانم قجر آمده بودند . می خواستند تعدادی عکس بگیرند که برنامه راهپیمائی را مصادره کنند و روی آن تبلیغ کنند . در همان لحظه اول توسط مسئولین راهپیمائی از کار انها جلو گیری شد به آنها گفتند بدون این آرم و عکس می توانید شرکت کنید . در غیراین صورت باید اینجا را ترک کنید که دومشان را روی کولشان قرار دادند و دست از پا دراز تر صحنه را ترک کردند . علی رغم اینکه پاریس (اورسور اواز ) مرکز فرماندهی این فرقه است ، اکثر سران در آنجا حضور دارند . هر دو هفته یک بار هم در یکی از نقاط پاریس ، اکسیون یا تظاهرات برپا می کنند . اما هیچ وقت آمار شرکت کننده یا عکسی که تمامی افراد حاضر در صحنه رانشان بدهد ارائه نمی دهند . به دو دلیل مشخص : اول ا ینکه در بین ایرانیان جایگاهی ندارند و تردد شده هستند . و هردو هفته یک بارهم آن توان را ندارند که همان تعداد هوادار را ثابت بیاورند . دلیل دوم این است که تعداد نفرا ت افغانی که دربرنامه های آنها شرکت می کنند افراد ثابتی هستند . در جائی هم که فعالیت های آنها انعکاس داده نمی شود فقط در رسانه های خبری خودشان است . مگر با هزینه ای زیاد که به بعضی از روزنامه ها می دهند که آنها هم مانند هرآگهی تبلیغاتی انتشار میدهند . تا حدودی این مسله روشن شد که چرا فرقه رجوی از پشت پرده فرمان لنگ کردن را به داخل کشور صادر می کنند . حتی حاضر نیستند که کنار گود بیایند و از آنجا این فرمان را صادر کنند . oyanyoldash@yahoo.com محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s