این بوی کباب نیست مسعود خان که می اید بلکه ……..

IMG000026این بوی کباب نیست مسعود خان که می اید بلکه ……..

در حالی که از فضاء سیاسی که در ایران پیش امده و مردم جان به لب از این موقعیتی که پیش امده تا اعتراض و صدای حق طلبانه خود را به گوش جهانیان برسانند . و دارند حرف دل خود و خواسته هایشان با به بهترین وجه به گوش مجامعه بین المللی و افکار عمومی می رسانند . با رنج و خون خود حرف خود را به کرسی می نشانند . در این وسط لاشخورسیاسی و خونخواران که مشام ضد انفلابی قوی بر اساس غریضه و عمل کرد چند دهه خود دارد و در کمین گاه فرصت بوده سر از سوراخ بیرون کرده و عرضه اندام می کند . در حالی که چند روزقبل از انتخابات در ایران این فرقه در سکوت کامل فرو رفته بود , که ان هم از روی دجالیت خاص انها است وعمدا سکوت می کنند , در کمین اتفاقات بعد از انتخابات نشسته بودند که از هر درگیری ……به بهترین شکل استفاده کنند و به دنبال هم با نام بی مساء اطلاعیه می دهند 1 . 2. ….29. 30…. ودر این میان صدای از سوراخی از قعر زمین بیرون امده که ان را به مسعود خان نسبت داده اند , که از جوانان و بچه های تمام شهر ها خواسته که جان شیرین خود را در دست گرفته و بیرون بیایند . در اینجا دوباره دانشجویانی که در زمان اخوند خاتمی از نظر خان کم کاری کرده بودند و در سال 78 داشت حکم غیابی برای انها صادر می کرد. می گفت که انها را باید به سینه دیوار چسباند و….. کرد دوباره فرصتی داده تا کم کاری قبلی را برطرف کنند و در صحنه میدان باشند . اولا باید به مسعود خان گفت : صحنه سیاسی ایران هیچ وقت در ایران خالی نبوده است .و نزدیک سه دهه است که جوانان پور شور ودلیر و دانشجویان مبارز وپسشتاز ……در صحنه بودندو هستند و و خواهد بود . این دانشجویان مبارز و جانباز و جوانان پرشور در هر زمان و مکان از هر فرصتی برای ابراز نظر و رساندن حرف خود به گوش جهانیان ومجامع بین المللی استفاده کرده اند ,نیاز به وکیل و دایه مهربانتر از مادر ندارند . چونکه محبت های ان دایه مهربان را در نشست های سال 1378 در زمان زمام داری اخوند خاتمی را شاهد بودیم , که چطور در بالای سن در قرارگاه باقرزاده حکم به سینه دیوار چسباندن دانشجویان ان زمان را صادر می کردی و انچه که اخوند خاتمی و شرکا نتوانسته بودند , حتی بیان کنند شما با تمام غیظ و کین ان را بیان می کردید . پس مسائل اعتراضات جوانان و دانشجویان به امثال شما فرصت طلبان هیچ ربطی ندارد و بهتر است که سر در سوراخ داشته باشی که حتما ترکش این شورش ها و قیام ها توراهم محو خواهد کرد .
: دانشجويان پيشتاز را هم‌چون شيرزنان و كوهمردان اشرف، به ايستادگى حداكثر و به هر قيمت در برابر رژيم ولايت فقيه فرا مى‌خوانم. به‌ويژه جوانان دلير ميهن و دانشجويان پيشتاز را هم‌چون شيرزنان و كوهمردان اشرف، به ايستادگى حداكثر و به هر قيمت در برابر رژيم ولايت فقيه فرا مى‌خوانم.
هم‌چون زنان اشرفنگين و مردان اشرفنشان، كوهها بجنبند اما شما از جاى خود براى آزادى خلق در زنجيرتان تكان نخوريد!
مسعود خان : در این رابطه اصلا اظهار نظر نکنید چونکه همگان به عینه در این شش سال که ارباب تو سرنگون شد و تو در سوراخ موش قایم شدی را دیدند . حتی انقدر شهامت هم نداری که یک بار خود را در انزار عموم نشان بدهی که به لحاظ فزیکی وجود خارجی داری . هر از گاهی صدائی از ته قبر بیرون می اید ان هم به خصوص وقتی که جوانان و دانشجویان قهرمان دست به اقدام های تحسین بر انگیز می زنند . و انهائی که باید در صحنه باشند هستند و هیچ موقع صحنه را ترک نکردند که فرارکنند . بهاء ان را هم به سنگین ترین شکل داند اما شما و فرقه جنایت کار چی فقط فقط خونخواری و فرصت طلبی که دیگر زمام این نوع دجال گری ها تمام شده است . این بوی که به مشام نا مبارک شما رسیده اضمحلال و فرو پاشی فرقه است . نه کباب ….
محمد کرمی

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s