آی دزد آی دزد این فرقه

dsc00119-thumb2آی دزد آی دزد این فرقه
By admin at 3 March, 2009, 11:55 am
از: حسن پيرانسر
اینروزها شاهد جارو جنجالهای تبلیغاتی فرقه معلوم الحال رجوی و باند مافیایی اودر رابطه با اجازه ملاقات ندادن به تعدادی از بستگان نیروهای مستقردر پادگان اشرف توسط نیروهای عراقی دربرخی رسانه های خبری هستیم وسران این فرقه چنان صحنه سازی و هوچی گری می کنند که گویی می خواهند حقیقتی را مخفی کنند
.
این را لازم می بینم که ابتدا توضیح دهم که با توجه به تجربه خودم که حاصل 20 سال زندگی و اسارت در این فرقه می باشد هرگاه سران این فرقه جارو جنجالی بپا می کنند معنی ان این است که دارند چیزی را مخفی می کنند .
در این 20 سال که من در این فرقه بودم اساسا مقوله ای بنام خانواده و دیدار با انها یک جرم ایدئولوژیک محسوب می شد وچنان فضایی ایجاد کرده بودند که کسی جرات نمی کرد که عواطف انسانی خدا دادی خود را حتی نسبت به پدر و مادر خود بیان کند .
هر کس که جرات می کرد حرفی از خانواده اش به میان اورد انواع مارکهای تولیدی این فرقه را از قبیل نفوذی،مامور وزارت اطلاعات،بریده، رژیمی،پاسدارو……….غیره را از سران این فرقه دریافت می کرد و حتی در مواردی به ضرب وشتم این افراد می انجامید.
در این فرقه همه افراد باید از همه عزیزان خود چشم میپوشیدند و این موضوع که همه عواطف ما باید فقط برای مسعود و مریم نثار شود و نه هیچ کس دیگر، هر روز در برنامه ها و مراسم ها و نشستهای گوناگون از طرف شورای رهبری و رهبران این فرقه به تک تک افراد تلقین می شد.
بعد از سرنگونی صدام حسین یار و یاور و بزرگترین پشتیبان این فرقه و مخفی شدن پدر خوانده فرقه مافیایی و فرار مادر خوانده این باند به فرانسه و ترس سران و شورای رهبری این باند از مجامع بین المللی و فشار خانواده ها ، بالاخره سران و شورای رهبری این فرقه مجبوربه تسلیم وبالاجبارپذیرای خانواده ها شدند. خانواده هایی که برخی از انها بیش از 2 دهه از دیدن عزیزانشان به خاطر سیاستهای فرقه ای محروم بودند.
ولی کماکان مسئولین این فرقه در ملاقات خانواده ها در اشرف سنگ اندازی می کنند و طبق معمول به تولید و چاپ مارکها و اکاذیبی از قبیل کاروان اعزامی مامورین وزارت اطلاعات و رژیمی ها و ………می پردازند وبا وقاحت و بیشرمی فرقه ای این مارکها و اکاذیب را نثار پدران و مادران سالخورده ای می کنند که بعد از سالیان میخواهند جگر گوشه های خود را ببینند. همان پدر و مادرانی که خلق قهرمان نامیده می شدند ولی همینکه برای دیدار با فرزندان خود به درب اشرف میرسند تبدیل به مامورین وزارت اطلاعات و عناصر تروریستی رژیم می شوند.حتی به نفراتی که به پدر و مادر خود پشت کنند و از دیدن انها خوداری ورزند و یا تحت تاثیر تبلیغات و فشار های روحی و روانی مسئولین و گردانندگان این فرقه به خانواده خود فحش وناسزا بگویند مورد لطف وعنایت شورای رهبری و تبریک و تهنیت های مادر خوانده فرانسه نشین قرار می گیرند.
بله واقعیت این فرقه همین است . فرقه ای که برای ادامه حیات ننگین خود حتی از بی حرمتی و مارک زدن به خانواده ها نیز ابایی ندارد. فرقه ای که دستش به خون مردم عراق اغشته است. فرقه ای که در مناسباتش خودکشی و قتلهای مشکوک صورت گرفته است. فرقه ای که مسعود رجوی را نماینده خدا بر روی زمین ومریم رجوی را زینب زمان میداند وتحمل هیچ انتقادی را ندارد.
بله واقعیت و عملکرد این فرقه همین است و برای ما که سالیان سال دراین فرقه محبوس بوده ایم چنین واکنشهای هیستریک و وقیحانه از طرف سران و گردانندگان این فرقه هیچ جای تعجب و شگفتی ندارد.
به امید ان روز که همه واقعیت های به عمد پوشیده شده این فرقه بر ملا شود و چهره کریه این فرقه از پشت نقاب دمکراسی وازادی خواهی قلابی و دروغین نمایان گردد

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s